Kupiła używaną torebkę. Natychmiast pochwaliła się tym, co znalazła w środku

56-latka z Florydy kupiła jakiś czas temu torebkę pewnej luksusowej marki w sklepie z używaną odzieżą. To, co znalazła w środku bardzo ją zaskoczyło. Swoim znaleziskiem pochwaliła się na TikToku.
Zobacz wideo Jesteś odwodniony? Zrób sobie domowy izotonik

TikTok to aplikacja, która cieszy się ogromną popularnością. Możemy znaleźć na niej różnorodne treści. To m.in. tutoriale makijażowe i pielęgnacyjne, poradniki kulinarne i parentingowe. Popularne są także nagrania, na których ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami. Często są one na tyle zaskakujące, że szybko stają się viralami. Tak też było w przypadku 56-letniej Lynory Silverman z Florydy.

Nietypowe znalezisko

Lynora kupiła torebkę luksusowej marki w sklepie z odzieżą używaną za 7 dolarów. Jednak na tym nie kończy się ta historia. Okazało się, że w torbie zostały ukryte pieniądz oraz list z bardzo ciekawą historią. Amerykanka udostępniła na swoim profilu nagranie, na którym pochwaliła się nietypowym znaleziskiem. Film polubiło już blisko 2 miliony użytkowników. A historię kobiety opisały liczne portale i tabloidy.

Gdy 56-latka próbowała wyjąć dno torebki, natrafiła na kopertę. Znajdowało się w niej 300 dolarów w gotówce, a także list od Marthy, czyli poprzedniej właścicielki torby. 

"Za dolary w kopercie kup sobie nową torbę"

Jak zdradza autorka listu, wcześniej torebka luksusowej marki należała do kochanki jej męża, która zostawiła ją w domu Marthy. Kobieta zapomniała zabrać ją ze sobą, gdyż bardzo spieszyła się, by nie zostać nakryta przez żonę kochanka. Co ciekawe, Martha postanowiła nosić torbę codziennie. Czekała aż jej mąż zorientuje się, że to własność jego kochanki. W liście Martha nie poinformowała jednak, czy mężczyzna to w końcu zauważył. 

- Mam troje dzieci, które kiedy umrę, oddadzą moje rzeczy. Za dolary w kopercie kup sobie nową torbę. Kocham, Martha - zakończyła swój list.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: