Joanna Krupa pozuje w bieliźnie, a fani nie kryją zachwytu. "Oszałamiająca jak zawsze"

Joanna Krupa wprawiła fanów w osłupienie. Modelka opublikowała post z krótkim filmikiem z sesji fotograficznej, w której wzięła udział. Widzimy na nim 43-latkę pozującą w efektownej bieliźnie. W komentarzach nie brakowało słów zachwytu.

Joanna Krupa to modelka i aktywistka praw zwierząt, choć większości znana jest przede wszystkim jako prowadząca program emitowany na stacji TVN "Top Model". Na swoim koncie ma jednak liczne sesje dla światowych magazynów oraz współprace ze znanymi markami. Chętnie dzieli się swoim życiem zarówno prywatnym, jak i zawodowym na Instagramie, gdzie śledzi ją już 1,7 mln osób. Tym razem pochwaliła się w sieci postępami sesji dla jednej ze znanych marek bieliźnianych. 

Zobacz wideo Joanna Krupa i jej "boska" sukienka

Pod postem Joanny Krupy zawrzało. Wszystko za sprawą filmiku z sesji fotograficznej 

Modelka często na swoim instagramowym koncie pokazuje kulisy sesji fotograficznych, w których bierze udział. Ostatnio na jej profilu pojawił się filmik, który wywołał prawdziwą burzę komentarzy. Widać na nim Krupę w zmysłowej bieliźnie. Początkowo pozuje w czarnym komplecie koronkowym uzupełnionym delikatną narzutką, chwilę później w prostym, ale równie efektownym zestawie beżowym. Na końcu znalazły się także urywki z przygotowań do sesji z makijażystką. 

Filmik opatrzyła krótkim cytatem Lady Gagi: 

Sam definiujesz piękno. Społeczeństwo nie definiuje twojego piękna
Zobacz wideo Joanna Krupa pozuje w bieliźnie, a fani nie kryją zachwytu. "Oszałamiająca jak zawsze"

Joanna Krupa w komentarzach mogła liczyć na wiele ciepłych słów od fanów

Oczywiście filmik nie pozostał obojętny jej fanom. Pod opublikowanym postem od razu zaczęły lawinowo pojawiać się komentarze: 

Ogień
Wyglądasz niesamowicie
Absolutnie wspaniała
Najpiękniejsza kobieta dla mnie
Sexy mama
Zawsze byłaś gorąca
Oszałamiająca jak zawsze
Piękna, seksowna dziewczyna
Piękna bielizna
@joannakrupa to definicja piękna
Więcej o: