Odwiedziła popularną lodziarnię nad morzem. Paragon grozy? Nie tym razem. "Jak w PRL- u"

Tiktokerka "Aga Testuje" postanowiła odwiedzić jedną z najpopularniejszych lodziarni w Gdańsku. Okazuje się, że nie wszędzie nad polskim morzem straszą "paragony grozy". - 27 lat jem tam lody, są 10000000/10 - komentują internauci.
Zobacz wideo Jesteś odwodniony? Zrób sobie domowy izotonik!

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko popularne wśród nastolatków układy taneczne, lecz także wiele makijażowych lub modowych trendów oraz zaskakujące triki, a także cenne porady. Część użytkowniczek oraz użytkowników chętnie dzieli się również historiami ze swojego życia i testuje różne rzeczy, by później dzielić się w efektami oraz swoimi spostrzeżeniami. 

Przetestowała "najtańsze lody w Gdańsku". Internauci: "27 lat jem tam lody, są 10000000/10"

Jednym z takich tiktokowych profili, na którym znaleźć można wiele testów hoteli, restauracji, czy kawiarni jest konto @agatestuje. Ostatnio tiktokerka postanowiła sprawdzić lody z jednej z najpopularniejszej lodziarni w Gdańsku. Jak oceniła to miejsce? - Uwaga, uwaga. To najtańsze i jedne z najlepszych lodów w Trójmieście. Mają tu ciekawy rodzaj sprzedaży. Najpierw kupujecie żetony z wybitą ilością porcji lodów, a później te żetony wymienia się na konkretne smaki. Koszt jednej gałki to 4 zł, a ocena 7/10 - powiedziała Aga na filmiku.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Jejku, czas tam się zatrzymał
27 lat jem tam lody, są 10000000/10
Jak w PRL' u
100/10 please... lody Eskimos to legenda!!! A klasyczne trio: wanilia, czekolada i truskawka wymiata
Mieszkam całe życie w Gdańsku i są tam najlepsze lody jakie jadłem, polecam
Absolutnie najlepsze lody w Gdańsku
Za dzieciaka stało się w kolejce nawet godzinę, to prawda, są rewelacyjne od lat
Czas się zatrzymał, ale cena nie

- czytamy.

Więcej o: