Małgorzata Kożuchowska zapytana, czy wróci kiedyś do krótkich włosów. Odpowiedziała

Małgorzata Kożuchowska postanowiła ostatnio na Instagramie poodpowiadać na pytania swoich obserwatorek i obserwatorów. Wśród nich nie zabrakło oczywiście pytania o fryzurę aktorki, a dokładniej tego, czy będzie wracać do krótkich włosów. Co odpowiedziała?
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób, z którymi aktorka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że aktorka jest inspiracją dla wielu swoich fanek, a jednym z elementów wyglądu aktorki, który często wzbudza wiele emocji, jest fryzura.

Czy Małgorzata Kożuchowska wróci do krótkich włosów? "To jest kwestia nastroju"

Nic więc dziwnego, że ostatnio podczas Q&A, które Małgorzata Kożuchowska zorganizowała na swoim instagramowym profilu, padło pytanie o włosy. - Będzie Pani wracać do krótkich włosów? - zapytała jedna z osób.

Czy wrócę do krótkich włosów? No rzeczywiście włosy i fryzura wzbudzają widzę spore emocje. Często się pod moimi postami pojawiają rozmaite komentarze. Wynika z nich, że część z was woli, żebym obcięła włosy i wróciła do starej fryzury, część mówi "o jak super, te dłuższe włosy są odmładzające i wygląda w nich pani korzystniej. Więc widzę, że zdania tutaj są podzielone. Nie wiem, czy wrócę jeszcze kiedyś do tej krótkiej fryzury, chociaż bardzo ją lubiłam i rzeczywiście ona była takim moim elementem rozpoznawalnym i bardzo byłam kojarzona z tymi krótkimi włosami i wiem, że często panie strzygły się na Małgosię Kożuchowską. To wiem od swojej fryzjerki i nie tylko od swojej. To jest bardzo miłe być dla kogoś inspiracją. Być może tak, ale to jest kwestia nastroju. W tej chwili cieszę się, że te włosy są trochę dłuższe

- odpowiedziała Małgorzata Kożuchowska. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Nie zabrakło także pytania o to, jaki model odżywiania stosuje aktorka, żeby utrzymać dobrą sylwetkę. - Trudno jest mi powiedzieć, czy mam jakiś konkretny model odżywiania. Staram się, żeby to była dieta zbilansowana. Od czasu do czasu korzystam z usług cateringu, jestem na pudełkach. Staram się jeść rzeczy zdrowe i lekkie, czyli ta moja kuchnia jest raczej pozbawiona takich rzeczy tłustych, czy ciężkich. Jest dużo warzyw, jest sporo owoców. Staram się unikać glutenu i laktozy, ale nie jestem w tym do końca konsekwentna. Słucham swojego organizmu i kupuję produkty w miejscach, do których mam zaufanie. Dla mnie jest ważne, żeby ta żywność była dobra jakościowo. Absolutnie nie ma w mojej kuchni, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, żadnego jedzenia śmieciowego, fast-food'ów i tak dalej. Tego po prostu nie ma, natomiast są słodycze, też w takich rozsądnych ilościach - zdradziła.

Więcej o: