Hit w Lidlu! Ten zestaw kuchenny powinien znaleźć się w każdym domu. Podobne sprzedaje Ikea i Carrefour

Od soboty 23 lipca w sieci sklepów Lild ruszy wielka wyprzedaż, podczas której wiele akcesoriów i zestawów kuchennych będzie można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Podobne komplety już teraz są dostępne w sklepach Ikea i Carrefour.

Co jakiś czas marka Lidl zaskakuje swoich klientów wielkimi obniżkami cen danych produktów. Od 23 lipca w sklepach stacjonarnych ruszy wielka wyprzedaż pt. "Na przekór inflacji obniżamy ceny". W ofercie znalazły się funkcjonalne zestawy garnków emaliowanych, które znajdą zastosowanie w każdym domu. Podobne akcesoria sprzedaje również sieć Ikea i Carrefour. 

Funkcjonalny zestaw kuchenny w Lidlu. Wielka obniżka cen 

Składający się z czterech części zestaw garnków emaliowanych, podczas nadchodzącej promocji w Lidlu, będzie dostępny za 99 zł. Cena kompletu została obniżona aż o 50 zł. Garnki są bardzo funkcjonalne, możemy używać ich do każdego rodzaju kuchenek, także tych indukcyjnych. Zestaw składa się z trzech garnków różnej wielkości oraz niewielkiego rondelka. 

zestawzestaw screen lidl.pl

Ikea również sprzedaje zestawy kuchenne. Jeszcze taniej niż w Lidlu 

Ikea także przygotowała komplety do kuchni dla swoich klientów. Za zestaw trzech garnków ze stali nierdzewnej zapłacimy jedynie 49,99 zł. Garnki są przystosowane do każdego rodzaju kuchenki. Szklane pokrywy umożliwiają kontrolowanie zawartości garnka podczas opiekania. Produkt wykonano ze stali nierdzewnej, dzięki temu jest trwały, a utrzymanie jego czystości łatwe i niewymagające. 

zestawzestaw screen ikea.com

Komplet garnków Tadar w Carrefour. Wyposażone w żaroodporne pokrywki 

Ostatnią propozycją zestawów kuchennych są garnki z sieci sklepów Carrefour, których cena została obniżona o 24% i obecnie kosztują 129 zł. Komplet składa się czterech garnków z żaroodpornymi pokrywami. Wszystkie naczynia posiadają trójwarstwowe dno termiczne, dzięki któremu potrawy gotują się szybko i długo trzymają ciepło. 

zestawzestaw carrefour.pl

Więcej o: