Blogerka plus size o problemach w podróży. Mówią, że to powinno "zmotywować" ją do schudnięcia

29-letnia Kirsty Leann to blogerka oraz tiktokerka, która w sieci zdobyła popularność pokazując m.in. z jakimi problemami i niedogodnościami w podróży muszą mierzyć się osoby plus size. - Wiele osób nie wie, czego się spodziewać - mówi. Niestety regularnie musi mierzyć się z internetowymi trollami.
Zobacz wideo Tiktokowy trik na malowanie ust z patyczkiem. Sprawdzamy!

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform na świecie, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami poruszającymi przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko układy taneczne, makijażowe triki, trendy, czy domowe porady. Wiele osób dzieli się na TikToku historiami ze swojego życia, testuje różne rzeczy i dzieli się opiniami na dany temat. 

Pokazuje problemy osób plus size w podróży. "Lubię pokazywać realia"

Jedną z osób, która w ostatnim czasie zdobywa na TikToku coraz większą popularność, jest 29-letnia Kirsty Leanne, która prowadzi konto o tematyce podróżniczej. Na swoim profilu dzieli się jednak nie tylko klasycznymi relacjami z wyjazdu, lecz także pokazuje, z jakimi problemami lub niedogodnościami muszą w czasie podróżowania zmagać się osoby plus size. Na opublikowanych filmikach, Kirsty pokazuje nie tylko małe siedzenia i łazienki w samolotach, lecz także niepasujące szlafroki hotelowe, czy restauracyjne krzesła wbijające się w jej uda. 

Wiele osób nie wie, czego się spodziewać podróżując mając większe ciało, więc lubię pokazywać realia. Lubię też dzielić się tym, że chociaż są rzeczy, które mogą pójść nie tak lub być mniej przyjemne, podróże są niesamowite, więc warto

- przyznaje.

Nie przejmuje się hejtem i dalej robi swoje

Choć jej działalność w sieci doceniana jest przez wiele osób, regularnie musi mierzyć się z internetowymi trollami, którzy zostawiają pod jej filmikami nienawistne komentarze. Uważają, że problemy, które pokazuje powinny "zmotywować" ją do utraty wagi. Ona jednak nie przejmuje się tego typu docinkami i dalej robi swoje zachęcając innych do podróżowania, niezależnie od rozmiaru i pokazując, jak ułatwić sobie zwiedzanie świata w rozmiarze plus size.

Źródło: dailymail.co.uk

Więcej o: