Horoskop dzienny 1 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 sierpnia. Poniedziałek to zawsze nowe rozdanie. Chcesz wiedzieć, co Cię dziś czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop i poznaj przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany czeka dziś dzień pełen przygód, praca zdecydowanie zejdzie na drugi plan. Pochłoną Was dziś intrygi i nierozwiązane sprawy z przeszłości. Rozwiązanie zagadki może być zaskakujące. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś analizować ostatnie wydarzenia, zdecydowanie za dużo zostało powiedziane. Być może warto szczerze pomówić, ale rozmowę zacząć od przeprosin. Byk już nie raz był w takiej sytuacji i dokładnie wie, co robić. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta powinny skupić się dziś na rodzinie, tymczasem Wasze myśli wciąż krążą wokół tematów zastępczych. Czas upływa bezpowrotnie i warto o tym pamiętać, każdy dzień jest wyjątkowym darem, którego nie można marnować.

Runy - co to jest? Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny - Rak

Rak zaplanuje dziś wyjazd służbowy, który przyniesie Wam bardzo duże korzyści. Sprawy zawodowe idą Wam doskonale czas zadbać o sferę prywatną. Ktoś regularnie powraca w myślach Raka, może warto zrobić pierwszy krok. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew będzie dziś myślami przy kolejnym weekendzie. Praca ostatnio mocno daje Wam się we znaki, czas zapomnieć o tabelkach i zorganizować spotkanie z przyjaciółmi. Problemy przeminą, to tylko taki okres. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś prowadzić ciekawe rozmowy, ktoś zafascynuje Was do tego stopnia, że Panna będzie marzyć o drugim spotkaniu. Czy to jest miłość, czy tylko zauroczenie? Czas pokaże. Wspólny czas sprawi Wam wiele radości to pewne. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś szukać wymówek, ktoś bardzo stara się o spotkanie, na które Waga nie ma najmniejszej ochoty. Czasami wystarczy wyłączyć telefon, nie musimy być zawsze dostępni. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zorganizują dziś spotkanie z przyjaciółmi. Miłe chwile przerwie ważna wiadomość, ktoś będzie szukał z Wami kontaktu, koniec końców wszystko się ułoży i cała sprawa ucichnie do wieczora. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec do południa upora się ze wszystkimi sprawami i przyjdzie czas na przyjemności. Ktoś zaproponuje Wam niezobowiązujący lunch, podczas którego uda się załatwić ważny temat. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce postawią dziś na siebie, wizyta u fryzjera, masaż, a nawet długi spacer. Wśród codziennych obowiązków warto pamiętać przede wszystkim o tym, że każdy musi czasem odpocząć. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki przywołają dziś kogoś do porządku. Sytuacja z dnia na dzień robiła się coraz gorsza. Nie było to łatwe dla unikającego konfliktów Wodnika, ale koniec końców wszystko zakończy się pozytywnie. 

Młot Thora - co to jest i jakie ma właściwości? Młot Thora - kto powinien go nosić? Poznaj moce i działanie

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś zaskoczone tym, jak wszystko się układa. Czasami nasze problemy wydają się większe, niż są w rzeczywistości. Ryby mają już za sobą trudny okres i teraz będzie już tylko lepiej. 

Więcej o: