Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Zagraniczne media donoszą, że Jennifer Lopez wyszła za mąż za Bena Afflecka. Teraz fryzjer gwiazd Chris Appleton na swoim Instagramie opublikował nagranie, które podpisał: - "Ostatnie chwile przed ślubem". Wszystko wskazuje na to, że ceremonię udało się utrzymać w tajemnicy, a Jennifer Lopez została panią Jennifer Affleck. Jak wyglądała w tym wyjątkowym dniu?

Jennifer Lopez ma już za sobą trzy małżeństwa. Później przez kilka lat była związana z Alexem Rodriguezem i również oni mieli sobie powiedzieć "tak" na ślubnym kobiercu, ale ostatecznie do tego nie doszło. Ku zdziwieniu wielu, Jennifer Lopez po latach ponownie związała się z Benem Affleckiem, który swoją drogą przez 13 lat był mężem Jennifer Garner. Gdy ich związek ujrzał światło dzienne, media ogłosiły ich najgorętszą parą w Hollywood. Teraz portal TMZ donosi, że w miniony weekend zakochani pobrali się w Las Vegas. 

Jennifer Lopez zmieniła nazwisko 

W internecie szybko pojawiły się informacje o tym, że Jennifer Lopez nie tylko została żoną Bena Afflecka, ale również przyjęła jego nazwisko. Na Instagramowym profilu "InStyle Magazine" opublikowano screen z Twittera, na którym widzimy dokument poświadczający te doniesienia. 

 

Na razie Jennifer Lopez nie zdecydowała się na zmianę w swoich social mediach, ale może to kwestia czasu? 

Fryzjer gwiazd pokazał jak Jennifer Lopez wyglądała w dniu ślubu 

Wielu zastanawiało się, jak Jennifer Lopez, a właściwie Jennifer Affleck wyglądała w dniu ślubu. Chris Appleton osobisty fryzjer piosenkarki postanowił nie trzymać dłużej fanów w niepewności i opublikował nagranie w swoich social mediach. Możecie je zobaczyć poniżej. 

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Nie da się ukryć, że fryzura gwiazdy zrobiła na internautach ogromne wrażenie. Niektórzy wręcz błagali stylistę o to, by nagrał tutorial jak ją zrobić. Możemy być pewni, że ten look będzie jednym z najbardziej pożądanych przez przyszłe panny młode. A jak wyglądała suknia ślubna? Była prosta i elegancka. Niektórzy podejrzewają, że nie jest ona w stylu JLo i prawdopodobnie podczas samej ceremonii zdecydowała się na coś bardziej odważnego. 

Bez względu na to, jaką kreację wybrała gwiazda, pewne jest, że wyglądała zjawiskowo. W końcu to Jennifer Lopez, ona nawet bez makijażu wygląda olśniewająco. 

Choć świeżo upieczona żona w swoich social mediach jeszcze nie pochwaliła się samym faktem zawarcia związku małżeńskiego, to pod jej najnowszym postem pojawiły się tysiące, jak nie setki tysięcy gratulacji od gwiazd i fanów z całego świata. 

Gratulacje Pani Affleck! 

- pisali internauci.

A wam jak podobał się ślubny look gwiazdy? 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: