Dominika Gwit zachwyca w stroju kąpielowym. "Patrzę na Ciebie i wiem, że i ja mogę tak wyjść na plaże"

Dominika Gwit zachwyciła fanów i fanki na Instagramie. Jej modny strój kąpielowy plus size przyciągnął wzrok, ale to nie wszystko. Uwadze nie umknął też różowy flaming, który towarzyszył jej już podczas ubiegłorocznych wakacji. W sekcji komentarzy nie brakowało komplementów.

Dominika Gwit opublikowała na Instagramie wideo. Podobnie jak w ubiegłym roku, celebrytka oddała się zabawie w wodzie, w towarzystwie różowego, dmuchanego flaminga. Aktorka zachwyciła fanów jak zwykle swoim dobrym humorem i pewnością siebie, ale zwrócili także uwagę na jej strój kąpielowy. 

Zobacz wideo Dominika Gwit o premierze swojego muzycznego stand-upu: Tego się nie spodziewałam

Dominika Gwit w stroju kąpielowym oczarowała fanów. Jak wygląda?

Dominika Gwit opublikowała w mediach społecznościowych wideo. Widzimy na nim, jak spędza czas w wodzie i korzysta z letniej pogody. Ma na sobie stylowy, czarny strój kąpielowy w kolorowe wzory. Uwagę zwraca też duży, dmuchany flaming, który towarzyszył celebrytce już rok temu, podczas urlopu. Widać, że gwiazda korzysta z uroków wakacji i nie opuszcza jej dobry humor.

Zobacz wideo Dominika Gwit w stroju kąpielowym

Dominika Gwit zachwyciła fanów i fanki na Instagramie. Posypały się komplementy

Dominika Gwit ma duże grono fanów i fanek na Instagramie. Podziwiają jej stylizacje, ale też poczucie humoru i urok osobisty. W komentarzach pod wakacyjnym wideo nie brakowało wzmianek o ciałopozytywnym przesłaniu. Wiele kobiet uznało, że postawa Dominika Gwit je motywuje do samoakceptacji. Zgodnie stwierdzili też, że wygląda świetnie.

Domi jak patrzę na Ciebie to wiem, ze i ja mogę ubrać strój i wyjść na plaże. W tyłku mam zdanie innych. Mam nadzieje, ze będę choć trochę wyglądać tak super jak Ty
Jesteś super kobieta
Pani Dominiko, uwielbiam Panią. Za spontan, za luz, za wszystko!

Dominika Gwit wybrała modny strój kąpielowy plus size. Jakie fasony są modne?

Dominika Gwit wybrała modny strój kąpielowy jednoczęściowy, w czarnym ponadczasowym kolorze. Ozdabiają go kolorowe, prawdopodobnie haftowane wzory. W tym sezonie królują różne modele, ale stroje kąpielowe zarówno plus size, jak i w regularnych rozmiarówkach, które są najmodniejsze, to te sportowe i prążkowane, oraz plecione/szydełkowe. Wyglądają oryginalnie i odejmują lat.

Więcej o: