Pamiętacie najmłodszego uczestnika "Idola"? Paweł Nowak bardzo się zmienił. Wiemy, co robi po 20 latach

Paweł Nowak pojawił się w pierwszej edycji polskiego "Idola" i zrobił ogromne wrażenie na jurorach. Był najmłodszym uczestnikiem w historii programu, ponieważ w 2002 roku miał zaledwie 16 lat. Dziś wygląda zupełnie inaczej. Wiemy, co u niego słychać.

Paweł Nowak wystartował w talent-show "Idol" w 2002 roku. Jego wykonanie piosenki pt. "Imię deszczu" zespołu Mafia zostało zapamiętane, jako jedno z najlepszych występów wszystkich edycji. Co ciekawe, nawet Kuba Wojewódzki, który był wówczas jurorem, po latach w swojej biografii wspomniał o ów wykonaniu, podkreślając, że czuł wtedy dreszcze. Dźwięczny głos i niewątpliwie ogromny talent zagwarantował mu miejsce w finałowej dziesiątce. Ostatecznie zajął szóste miejsce. W tej edycji sławę zdobyli m.in. Ewelina Flinta, Szymon Wydra, Ania Dąbrowska, Alicja Janosz, a także Tomasz Makowiecki. Czym dzisiaj zajmuje się najmłodszy uczestnik "Idola"?

Zobacz wideo Ci muzycy zrobili karierę dzięki występowi w "Idolu"

Najmłodszy uczestnik "Idola" ma dziś 36 lat. Czym się zajmuje?

Paweł Nowak ma dziś 36 lat. Od jego udziału w "Idolu" minęło 20 lat, ale utalentowany uczestnik nie zrezygnował ze swojej pasji. Pomimo tego, że wystartował w programie bardzo wcześnie, przez te wszystkie lata pielęgnował swoje hobby, a obecnie nadal zajmuje się muzyką! Okazuje się, że muzyk od lat śpiewa w zespole Stars Roxette Tribute Band (co ciekawe, razem z Tacjaną Wojkowską, dwukrotną laureatką "Szansy na sukces"). Grupa coveruje utwory popularnego szwedzkiego bandu.

 
 

Paweł Nowak w 2022 roku wygląda zupełnie inaczej. Jak wygląda?

Paweł Nowak od czasu uczestnictwa w "Idolu" bardzo się zmienił. Nic w tym dziwnego, ponieważ był wówczas nastolatkiem, a dziś- dorosłym mężczyzną. Dziś stawia na mocny image, zdarza mu się nawet eksperymentować z kolorem włosów. Prowadzi profil w mediach społecznościowych, na którym zamieszcza rozmaite zdjęcia, w tym selfie i fotografie z muzycznych wystąpień. Zdarza mu się też powrócić myślami do czasów udziału w programie. Opublikował sentymentalne zdjęcie z uczestnikami talent show.

 
 
Więcej o: