Wybory Miss 2022: Paulina Sykut-Jeżyna pokazała się w koronie! "Piękniejsza od wszystkich dziewczyn"

W miniony weekend miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, czyli wybory Miss Polski 2022. W konkursie wzięło udział wiele pań, ale najpiękniejszą Polką została Aleksandra Klepaczka. Wiele gwiazd miało też okazję zaprezentować się z jak najlepszej strony. Paulina Sykut-Jeżyna wstawiła z tej okazji zdjęcie na Instagramie w wyjątkowym nakryciu głowy.

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, której profil na Instagramie śledzi już ponad 350 tysięcy osób. Podczas konkursu Miss Polski 2022, który miał miejsce w ostatni weekend, gwiazda zasiadła w składzie jury. Wybory wzbudziły spore zainteresowanie, nie tylko ze względu na kandydatki ubiegające się o tytuł tej najpiękniejszej. W oczy rzucały się kreacje znanych i lubianych osób, które pojawiły się podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się, że odwiedziła fryzjera

Joanna Krupa Joanna Krupa pozuje w bieliźnie. "Oszałamiająca jak zawsze"

Wybory Miss Polski 2022: Paulina Sykut-Jeżyna w koronie Miss

Paulina Sykut-Jeżyna zasiadła w składzie jury tegorocznego konkursu Miss Polski 2022. Dziennikarka miała na sobie zachwycającą srebrną kreację z głębokim dekoltem. Na zdjęciu opublikowanym przez Sykut-Jeżynę widzimy dziennikarkę z koroną Miss na głowie. Post opatrzony jest opisem:

Taka moja mała tradycja

To nie pierwszy raz, kiedy przymierzała koronę!

 

Reakcja fanów Pauliny Sykut-Jeżyny jest jednoznaczna. Pojawiło się wiele komentarzy

Gwiazda, publikując zdjęcie w koronie Miss na Instagramie, zachwyciła obserwujących. Wśród komentarzy pojawiło się wiele pozytywnych słów. Niektóre z nich sugerują, że to Paulina Sykut-Jeżyna mogłaby dostać tytuł najpiękniejszej, a tym samym nosić dumnie na głowie koronę Miss nie tylko w formie "tradycji".

Nie rób konkurencji dziewczynom
królowa jest tylko jedna, startuj w przyszłym roku
No i ja na tę Panią to bym zagłosowała!
jest piękniejsza od wszystkich dziewczyn
Ooo i wreszcie korona na odpowiedniej głowie
W sumie, gdyby brała pani udział w konkursie na miss, to by pani była bezkonkurencyjna i wygrałaby pani konkurs miss Polski

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: