Anna Mucha podzieliła fanów zdjęciem w bieliźnie: "Dla tych, co i tak patrzą tylko na biust"

Anna Mucha opublikowała na Instagramie zdjęcie, na krórym zapozowała w czerwonym biustonoszu. Zdania fanów? Podzielone. - "Jesteś synonimem piękna", "Bo co innego można pokazać, żeby były polubienia" - komentują.
Zobacz wideo Te gwiazdy rozebrały się dla polskiego "Playboya"

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Co więcej, przez wiele osób uważana jest także za jedną z atrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze wielu fanek i fanów, Anna Mucha aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 928 tys. osób, z którymi aktorka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Anna Mucha zapozowała w czerwonym biustonoszu. Fani podzieleni: "Ale obłęd", "Co na to Twój facet?"

Anna Mucha podzieliła się ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęciem, na którym zapozowała w czerwonym biustonoszu, na który narzuciła marynarkę w tym samym kolorze. - Stay tuned, a dla tych co i tak patrzą tylko na biust rabacik kod i bez obaw dla każdego coś się znajdzie od A do G a nawet XXXXXL - napisała.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Część z nich była zachwycona kadrem udostępnionym przez aktorkę, inni jednak nie do końca:

Perfect
Chryste Panie, ale obłęd
Za mały biustonosz, brzuch wciągnięty na maxa... oczywiście cycki muszą być... bo co innego można pokazać, żeby były polubienia
Pięknie wyglądasz
Śliczna... Coraz młodsza
W czerwonym do twarzy
Co na to Twój facet?
Wygląda Pani Cudownie
Wybacz, że tak po imieniu, ale Aniu jesteś synonimem piękna, full szacun za dbanie o siebie i full za grę aktorską
100% ideał
Nic się nie zmieniasz... Im dalej w las tym ładniejsza
Najładniejsza polska aktorka

- czytamy.

Więcej o: