Odwołał pierwszą randkę, po tym jak dziewczyna wysłała mu zdjęcie w stroju kąpielowym. Internauci oburzeni

Pewna TikTokerka podzieliła się historią randki, do której nie doszło. W sieci opublikowała wiadomość, którą mężczyzna wysłał jej tuż przed pierwszym spotkaniem. Internauci są oburzeni jego zachowaniem, a kobietę komplementują.

Tinder jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych aplikacji randkowych. Swoje profile mają tam miliony użytkowników z całego świata. Czy można tam poznać prawdziwą miłość? Wiele par udowadnia, że tak, ale zdarzają się sytuacje, o których szybko chcielibyśmy zapomnieć. Sarah, użytkowniczka TikToka postanowiła podzielić się z internautami historią, która jej się przydarzyła. Jej nagranie stało się prawdziwym viralem i do tej pory obejrzano je 1,2 mln razy.

Zobacz wideo "Prawo piątej randki" - zdroworozsądkowe podejście czy niepotrzebna komplikacja?

Wysłała mężczyźnie zdjęcie tuż przed randką, ten szybko ją odwołał 

Sarah poznała na Tinderze pewnego mężczyznę. Parze doskonale się ze sobą rozmawiało, więc postanowili się spotkać. W opublikowanym filmiku widzimy zdjęcie, które Sarah wysłała swojemu wybrankowi. Tuż po tym mężczyzna napisał, że widzi, że kobieta po ciąży ma obwisłą skórę i jemu to bardzo przeszkadza. Tym samym odwołał spotkanie, jednocześnie dziękując, że jest tak wyrozumiała. 

Ta odpisała mu, że nie ma problemu, po czym ironicznie dodała, że miło było go poznać.

Poszła na randkę, a potem on zaprosił ją do siebie. Nie przewidziała, co ją tam czeka (zdjęcie ilustracyjne) Poszła na randkę, a potem on zaprosił ją do siebie. Nie przewidziała, co ją spotka

Internauci oburzeni zachowaniem mężczyzny 

Nie da się ukryć, że na opublikowanym zdjęciu w jednoczęściowym stroju kąpielowym ciężko dostrzec jakąkolwiek obwisłą skórę po ciąży. Co więcej, internauci uważają, że kobieta wygląda fantastycznie i ma piękną figurę. Niektórzy sądzą, że jej zachowanie w stosunku do mężczyzny było zbyt pobłażliwe i powinna go ostrzej potraktować. 

Zrobiłam nawet screena i przybliżyłam zdjęcie, żeby znaleźć tę skórę. Nic nie widzę. 
Jestem w szoku. Wyglądasz obłędnie. 
Jesteś absolutnie piękna. Coś jest nie tak z tym facetem!!

- pisali w komentarzach. 

Pojawiły się jednak również takie głosy, że plusem u mężczyzny jest to, że był szczery. A wy co o tym wszystkim myślicie? 

Cztery oznaki zbliżającego się końca związku. To wcale nie zdrada Najgorsze randki w życiu. "Zasugerował, żebym przefarbowała się na platynowy blond"

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: