Joanna Koroniewska pochwaliła się domem w Hiszpanii. Pokazała zdjęcia przed i po! "Rewelka"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor podzielili się na Instagramie informacją o kupnie nowego domu. Aktorka opublikowała filmik, na którym pokazała efekty remontu. - Macie świadomość, że ten news przebije Lewandowskich? - komentują internauci.
Zobacz wideo Jak mieszkają gwiazdy?

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją już ponad 671 tysięcy osób. Na swoim profilu aktorka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Zarówno Joanna Koroniewska, jak i Maciej Dowbor stale zyskują sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, którzy cenią ich dystans, luz i ogromne poczucie humoru.

Joanna Koroniewska pochwaliła się nowym domem. Wnętrza zachwyciły internautów: "Jak cudnie!!!

Joanna Koroniewska udostępniła ostatnio na Instagramie wraz z Maciejem Dowborem krótkie wideo, na którym pokazała ich nowy dom za granicą. Podzieliła się widokiem z tarasu, a także kilkoma zdjęciami wnętrz przed i po. - I wydało się. Już wiecie dlaczego od dwóch tygodni nie mamy #domówkaudowborów! Po przewiezieniu miliona rzeczy przez całą Europę (tak tak - nawet Łodzi), rozpakowaniu i ogarnianiu tematów powoli wracamy do żywych i zrobimy wszystko żeby już niebawem znów ruszyć pełną parą! Na razie przesyłamy Wam najwięcej słońca ile tylko potrafimy!!! - napisała aktorka.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pochwalili się domem w HiszpaniiJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor pochwalili się domem w Hiszpanii https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od znajomych z show-biznesu, a także od fanek i fanów:

Omg!!! Jak cudnie!!!
Pięknie tam u Was!
W dobie tego, co się dzieje, to wcale nie szalony pomysł
Cudownie
Macie świadomość, że ten news przebije Lewandowskich? Gratulacje!
Pięknie!!! Trzeba spełniać marzenia!
Sztos Dowbory!!! Rewelka

- czytamy. 

Choć przy filmiku Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie zdradzili, gdzie znajduje się dom, to wcześniej opublikowali zdjęcie na tarasie, gdzie w lokalizacji oznaczyli Hiszpanię. Na InstaStories Joanna Koroniewska udostępniła także okienko do zadawania pytań. Jedna z osób zapytała, na ile pojechali do Hiszpanii. - Na długo - odpowiedziała aktorka.

 
Więcej o: