Sukienkę z sieciówki przerobiła na suknię ślubną. "Jak z Bershki zrobić YSL"

Czy można z sieciówki stworzyć przepiękną suknię ślubną wyglądającą jak ta z najlepszego domu mody? Okazuje się, że można. Wystarczy mieć pomysł, talent i gotowe. Monika Gunaydin na TikToku opublikowała nagranie, w którym pokazała, jak ze zwykłej białej sukienki zrobiła coś spektakularnego.

Wybór sukni ślubnej często wiąże się z ogromnym stresem przyszłej panny młodej. Czasem ta wymarzona jest poza naszym zasięgiem, bo kosztuje krocie. Czy w tym wypadku warto rezygnować z marzeń? Okazuje się, że jest na to rozwiązanie. Wystarczy pomysł i trochę talentu. Udowadnia to pewna TikTokerka, która kupiła zwykłą, białą, mini sukienkę w sieciówce i stworzyła z niej, jak twierdzą internauci, prawdziwe arcydzieło. 

Zobacz wideo Mamy czas - odc. 1

Kupiła sukienkę za 100 zł i stworzyła niepowtarzalną suknię ślubną 

Suknie ślubne kosztują nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Do takich możemy zaliczyć np. suknię polskiej influencerki Andziaks, za którą zapłaciła około 40-50 tys. złotych. Kreacja była spektakularna, ale nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. 

Monikę Gunaydin na TikToku obserwuje prawie 100 tys. fanów. Dziewczyna dzieli się tam modowymi i urodowymi filmikami. Już wkrótce wyjdzie za mąż, dlatego postanowiła pokazać swoim obserwatorom jak z niczego, stworzyła coś spektakularnego. 

Sukienka, którą widzimy na nagraniu, miała być drugą w tym wyjątkowym dniu, dlatego dziewczyna postawiła na coś bardziej imprezowego. Nie da się ukryć, że w pierwotnej wersji sukienka z Bershki była dość zwykła, a na pewno niczym się nie wyróżniła. Monika postanowiła ozdobić ją piórami. 

20 godzin ręcznego szycia, później 414 oddzielnych wykończeń z piór i jest gotowa. 

- napisała. 

Na filmiku widzimy, jak krok po kroku kreacja zaczyna wyglądać coraz bardziej spektakularnie. Ostatecznie, kiedy przyszła panna młoda ją założyła, zachwyciła wszystkich. 

Internautki są zachwycone pomysłem TikTokerki

W komentarzach pod nagraniem pojawiło się blisko 100 komentarzy. Internautki są zachwycone nie tylko pomysłem, ale również wykonaniem kreacji. Uważają, że Monika ma ogromny talent i powinna iść w tym kierunku. Niektóre nawet proszą ją, by nagrała tutorial jak zrobić taką sukienkę w domu, bo same chciały mieć takie kreacje w swojej garderobie

Ikona! 
Jak łabędź. 
To jest tak piękny projekt! Podziwiam każdego, kto potrafi szyć, zwłaszcza tak!

Nie da się ukryć, że suknia robi wrażenie. A wam jak się podoba? 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: