Poszła z mamą na brwi do kosmetyczki. Efekt? Nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać

Jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła pokazać na swoim profilu efekty wizyty u kosmetyczki, na którą udała się wraz ze swoją mamą. Nie tak miał wyglądać efekt końcowy. - "Zapłaciłaś za to?", "Reakcja sąsiadek bezcenna" - komentują internautki.
Zobacz wideo 5 sposobów na insekty

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam nie tylko układami tanecznymi, stylizacjami, makijażami i poradami, lecz także różnymi historiami i sytuacjami ze swojego życia. Jedne z nich bawią, inne straszą, a niektóre mogą być dla wielu osób przestrogą.

Poszła z mamą na brwi do kosmetyczki. Nie tak miało to wyglądać... "Przynajmniej możesz się z tego śmiać"

Amy Tellwright prowadząca na TikToku profil pod nazwą @aimstell podzieliła się ostatnio filmikiem, na którym pokazała efekt wizyty w jednym z salonów kosmetycznych, w których przyjmują bez wcześniejszych zapisów. Wybrała się tam razem ze swoją mamą. Okazuje się, że zarówno u jednej, jak i u drugiej pani efekt był daleki od oczekiwanego. - Właśnie dlatego nie powinno się chodzić do salonów bez zapisów - słyszymy na nagraniu. - Musisz się śmiać... albo to, albo płakać - dodała w opisie.

- Powiedziałam, że chcę je przyciemnić, by były ciemnobrązowe, zachować ich grubość i po prostu uporządkować - wyjaśniła. Na nagraniu można zobaczyć nie tylko nieudaną stylizację brwi, lecz także reakcję sąsiadek. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek:

Zapłaciłaś za to?
Przynajmniej możesz się z tego śmiać
Uwielbiam reakcję sąsiadek
Masz specjalny efekt 2009 roku
Nie mogę przestać oglądać
Przepraszam, ale nie mogę przestać się śmiać
Wazelina na wacik lub olejek dla dzieci, zajmie to trochę czasu ponieważ nie są świeże, ale to się zdejmie
Wyglądasz na zdziwioną
Raz też to zrobiłam i nigdy więcej
Omg, reakcja sąsiadek bezcenna

- czytamy.  

Więcej o: