Doda zapozowała w odważnym, mocno wyciętym stroju. Fani: "Ludziom zaraz gały wylecą"

Doda podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym zapozowała w mocno wyciętym stroju kąpielowym. - Co za figura! - "Mina Pani w tle bezcenna", "Pan z tyłu chyba zaraz zakrztusi się herbatką" - komentują fani pod postem.
Zobacz wideo Doda - szybkie strzały. Facet z brodą czy bez?

Doda to jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce, która na przestrzeni lat przeszła sporą metamorfozę. Wiele osób uważa, że teraz wygląda nawet lepiej niż na początku kariery. Doda aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,3 mln osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Doda zachwyciła figurą w mocno wyciętym stroju. Fani: "Masz formę ponad normę"

Doda opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym zapozowała w czarnym, odważnym stroju, który odsłonił jej fenomenalną sylwetkę. - A Wy dalej w zimnej Polsce? się robi, się ma - napisała.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od fanek i fanów:

Forma ogień
Mina Pani w tle bezcenna
Rany, ale figura
Drugi plan jak wyczajka
Ludziom zaraz gały wylecą hahaha, matko! Normalnie jakbym anioła zobaczyła
Pan z tyłu chyba zaraz zakrztusi się herbatką
Figura marzenie
Z tyłu ludzi zamurowało
Ale Ty rakieta jesteś
Masz formę ponad normę

- czytamy.

Jaki jest sposób Dody na taką figurę?

- Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię. Taka już jestem. I nie, nie czuję żadnych wyrzeczeń, jedyne co czuję, to dumę - napisała pod jednym z postów na Instagramie.

Więcej o: