Ogród Małgorzaty Rozenek zachwyca! "Przepiękne rośliny i aranżacja". Wiemy, jakie to gatunki

Małgorzata Rozenek postanowiła pochwalić się na Instagramie ogrodem i roślinami, które zdecydowała się w nim uprawiać. Fani zachwycają się udostępnionym nagraniem. "Przepiękne rośliny i aranżacja". Wiemy, na jakie gatunki postawiła gwiazda.

Małgorzata Rozenek lubi dzielić się ze swoimi fanami momentami z życia. Jej profil obserwuje aktualnie aż 1,4 miliona osób i to oni często jako pierwsi widzą zdjęcia i nagrania. Jeden z ostatnio dodanych filmików bardzo zaskoczył fanów. Gwiazda pokazała w nim swój ogród i piękne nowe rośliny.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek odsłoniła szyję i wystraszyła fanów

Małgorzata Rozenek pokazała swój ogród. "Przepiękne rośliny i aranżacja"

Małgorzata Rozenek w ostatnio udostępnionym nagraniu na Instagramie podzieliła się z fanami wyglądem i aranżacją swojego ogrodu i tarasu. Widzimy, jak dostarczone zostają do niej nowe rośliny, które wyjątkowo dobrze zgrały się z otaczającą je przestrzenią. Wszystko za sprawą odpowiednio dobranych gatunków i dodatków w postaci ozdobnych donic. Możemy przeczytać wiele komentarzy pod postem: 

Uuuu zaraz się zlecą zazdrośnicy i wredne typy. Przepiękne rośliny, ogród i gratuluję pracy nad sylwetką
Gosia u nas na Florydzie też jest tyle pięknych roślin i palem … Pięknie to dobrałaś …. Rośliny Pięknie zdobią dom i patio.
Przepiękne rośliny i aranżacja. W takim otoczeniu można cudownie wypocząć.
Oooo, cudnie
Zobacz wideo Rozenek pokazała ogród

W ogrodzie Małgorzaty Rozenek zagościły hortensje i laurus na pniu

Na samym początku nagrania udostępnionego przez Małgorzatę Rozenek widzimy jak wynajęta w tym celu firma, dostarcza jej nowe rośliny do ogrodu. Uwagę na samym wstępie przykuwa piękne drzewko na pniu. Okazuje się, że jest to wyjątkowo okazały laurus. W połączeniu z elegancką donicą świetnie wpasował się w aranżację tarasu gwiazdy. Nie został on tam jednak sam. Towarzyszą mu piękne białe hortensje w donicach zdobione plecionymi koszami.

Więcej o: