Martyna Wojciechowska zachwyciła zdjęciem. Uwagę zwraca jeden szczegół: "Nie jest przerobione"

Martyna Wojciechowska podzieliła się na Instagramie zdjęciem z Wysp Owczych. Kadr zachwycił internautki oraz internautów. - To zdjęcie nie jest przerobione w photoshopie. Serio! Sama nie mogę w to uwierzyć! - zapewnia.
Zobacz wideo Dlaczego Martyna Wojciechowska chodzi na czarno? Opowiedziała też o włosach

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych i bardziej cenionych kobiet polskiego show-biznesu. Podróżniczka dziennikarka oraz działaczka społeczna znana jest wielu osobom m.in. z prowadzenia programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska aktywnie prowadzi także swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 2,1 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami swojego życia.

Martyna Wojciechowska zachwyciła zdjęciem. Fani: "To jest po prostu niesamowite!"

Ostatnio Martyna Wojciechowska podzieliła się na swoim instagramowym profilu zdjęciem zrobionym podczas podróży na Wyspy Owcze. Widoki zapierają dech w piersiach, jednak szczególną uwagę zwraca kolor trawy. Jak zapewnia podróżniczka, fotografie nie były w żaden sposób przerabiane.

- JAMES BOND TU BYŁ! Co prawda krótko, bo pod koniec filmu "Nie czas umierać" i akurat tu scenarzyści postanowili go uśmiercić. Nagrobka szukajcie Wyspie Kalsoy, która miłośnikom serii filmów o agencie specjalnym jest na pewno bardzo dobrze znana z ostatniego, 25. filmu z agentem 007. Grób Bonda został odsłonięty przez samego premiera Wysp Owczych i przyciąga sporo turystów (jak na tutejsze realia). O dziwo część zwiedzających zadaje sobie wiele trudu żeby tu dotrzeć, bo trzeba dojechać do Klaksvík, ustawić się w kolejce na prom, który zabiera tylko 12 samochodów, więc wiele osób odjeżdża z kwitkiem, a potem iść godzinę pod górę do grobu Bonda. A potem ludzie robią zdjęcie i zawracają! - napisała w pierwszej części wpisu.

- Tymczasem idąc dalej można dotrzeć do latarni Kallurin i dalej na cypel, z którego rozciąga się bodaj najpiękniejszy widok na Wyspach (według mojego osobistego rankingu). Nie przegapcie tego! Wyspa Kalsoy to 13 wzniesień, 11 dolin i cztery wioski zamieszkałe w sumie przez niespełna 150 osób, ale warto tu dotrzeć! A może ktoś z Was tutaj już był? P.S. Dziękuję Ci Sabinia Poulsen za pokazanie nam Wysp Owczych z innej strony, za zdjęcia, filmy oraz wspomnienia, które stąd wywozimy! P.S.2 Tu naprawdę trawa jest taka zielona! To zdjęcie nie jest przerobione w photoshopie. Serio! Sama nie mogę w to uwierzyć - podsumowała.

 

Pod postem pojawiły się komentarze od zachwyconych internautek oraz internautów:

Zazdro!
Czad!
Byłem, widziałem, potwierdzam
Jezu, jak pięknie!
To jest po prostu niesamowite!!!
Cudownie tam

- czytamy.

Więcej o: