Zakonnica rozdzieliła modelki, które pozowały do pocałunku. "To diabelska robota"

Do nietypowego zdarzenia doszło w czasie sesji zdjęciowej dla magazynu "Not Yet". Na planie niespodziewanie pojawiła się zakonnica, która skrytykowała twórców i modelki.

O sesji zdjęciowej dla magazynu "Not Yet", która odbyła się w jednej z kameralnych uliczek w Neapolu, jest głośno w mediach na całym świecie. Wszystko za sprawą zakonnicy, która nagle pojawiła się na planie.

Zobacz wideo Dlaczego księża milczą w sprawach patologii w Kościele?

Zakonnica: To diabelska robota

Najpierw kobieta spytała wszystkich, czy tego dnia uczestniczyli już w mszy świętej. Następnie zaczęła obwiniać młode pokolenie o pandemię koronawirusa. Jednak najbardziej oburzył ją widok dwóch modelek pozujących do pocałunku. Postanowiła więc je rozdzielić. - To diabelska robota - krzyczała zakonnica. Na koniec przeżegnała się oraz wypowiedziała słowa:

Jezus, Józef i Maryja!

Jak dowiadujemy się z doniesień medialnych, wielu przechodniów myślało, że była to zaplanowana scena, a zakonnica uczestniczyła w sesji dla magazynu. Jednak dla ekipy wizyta kobiety była sporym zaskoczeniem.

Na nagraniach w mediach społecznościowych widzimy, że modelki, które zakonnica próbowała rozdzielić, zaczęły się po prostu śmiać. Niektórzy komentujący stwierdzili jednak, że zachowanie kobiety nie jest wcale zabawne. Jej słowa przypominają, z jakimi atakami musi mierzyć się wiele osób LGBT+.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: