Magda Gessler skrytykowała Tomasza Lisa w mocnym wpisie. "Przygotuje Ci herbatkę otrzeźwiającą"

Magda Gessler po raz kolejny nie przebierała w słowach. Znana nie tylko z wiedzy kulinarnej restauratorka, ale też mocnych wypowiedzi zwróciła się we wpisie w social mediach do Tomasza Lisa. Zaproponowała mu herbatkę... na otrzeźwienie. Co ją tak zdenerwowało?

Magda Gessler zazwyczaj mówi wprost, co myśli. Na swoich profilach w social mediach śmiało porusza tematy polityczne, społeczne, czy prowadzi dyskusje ze znanymi postaciami z show-biznesu. Tym razem oberwało się Tomaszowi Lisowi, dla którego i tak nie jest to łatwy czas. Królowa polskiej gastronomii upomniała go w kilku wymownych słowach.

Zobacz wideo Magda Gessler prowadzi "Bullet Train"

Tomasz Lis we wpisie o Jarosławie Kaczyńskim i Julii Przyłębskiej

Wszystko zaczęło się od wpisu, który w social mediach opublikował dziennikarz. Odniósł się do wypowiedzi prawniczki Julii Przyłębskiej, która opowiedziała o swoich prywatnych relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. Wyznała, że były już prezes Rady Ministrów docenia jej dobrą kuchnię. Powiedziała:

Muszę nieskromnie powiedzieć, że bardzo dobrze gotuję

Prezeska TK opowiedziała o tym w rozmowie POLITICO.

Klaudia Halejcio Ta sukienka Klaudii Halejcio jest "genialna!". Eksponuje dekolt i szyję

Tomasz Lis opublikował post, załączając artykuł na ten temat, który został napisany dla Onet Wiadomości. Post okrasił komentarzem:

Magda Gessler PIS-owskiego wymiaru sprawiedliwości do usług: tanio i smacznie!

W jakiej temperaturze prać ręczniki? Jaki program wybrać? (zdj. ilustracyjne) W ilu stopniach prać ręczniki? Zachowaj ich miękkość na dłużej

Magda Gessler upomniała Tomasza Lisa. Nie spodobało jej się to porównanie

Magda Gessler nie jest zwolenniczką władzy rządzącej. Jak wspomina portal "W locie" powiedziała w przeszłości na ten temat takie słowa:

Nie, nie jestem PiS-owska, jestem sprawiedliwa – dodała. Uważam, że to, co się działo przez ostatnie lata i dzieje się nadal, jest spowodowane arogancją ludzi, którzy mają pieniądze, którzy w centrum świata postawili bank, a nie człowieka. Konsekwencją tego jest kompletny brak empatii w stosunku do tych, którzy pieniędzy nie mają

Porównanie do Julii Przyłębskiej mogło ją zatem zdenerwować. Udostępniając wpis Lisa, napisała:

Drogi Tomku @tomaszlis_official .. pochylę się nad Tobą z całej dobroci mojego serca i w te uciążliwe upały przygotuje Ci herbatkę otrzeźwiającą :))) aby twoje myśli były bardziej klarowne i mnie pokopane 
Więcej o: