Magda Gessler skrytykowała Tomasza Lisa w mocnym wpisie. "Przygotuje Ci herbatkę otrzeźwiającą"

Magda Gessler po raz kolejny nie przebierała w słowach. Znana nie tylko z wiedzy kulinarnej restauratorka, ale też mocnych wypowiedzi zwróciła się we wpisie w social mediach do Tomasza Lisa. Zaproponowała mu herbatkę... na otrzeźwienie. Co ją tak zdenerwowało?

Magda Gessler zazwyczaj mówi wprost, co myśli. Na swoich profilach w social mediach śmiało porusza tematy polityczne, społeczne, czy prowadzi dyskusje ze znanymi postaciami z show-biznesu. Tym razem oberwało się Tomaszowi Lisowi, dla którego i tak nie jest to łatwy czas. Królowa polskiej gastronomii upomniała go w kilku wymownych słowach.

Zobacz wideo Magda Gessler prowadzi "Bullet Train"

Tomasz Lis we wpisie o Jarosławie Kaczyńskim i Julii Przyłębskiej

Wszystko zaczęło się od wpisu, który w social mediach opublikował dziennikarz. Odniósł się do wypowiedzi prawniczki Julii Przyłębskiej, która opowiedziała o swoich prywatnych relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. Wyznała, że były już prezes Rady Ministrów docenia jej dobrą kuchnię. Powiedziała:

Muszę nieskromnie powiedzieć, że bardzo dobrze gotuję

Prezeska TK opowiedziała o tym w rozmowie POLITICO.

Tomasz Lis opublikował post, załączając artykuł na ten temat, który został napisany dla Onet Wiadomości. Post okrasił komentarzem:

Magda Gessler PIS-owskiego wymiaru sprawiedliwości do usług: tanio i smacznie!

Magda Gessler upomniała Tomasza Lisa. Nie spodobało jej się to porównanie

Magda Gessler nie jest zwolenniczką władzy rządzącej. Jak wspomina portal "W locie" powiedziała w przeszłości na ten temat takie słowa:

Nie, nie jestem PiS-owska, jestem sprawiedliwa – dodała. Uważam, że to, co się działo przez ostatnie lata i dzieje się nadal, jest spowodowane arogancją ludzi, którzy mają pieniądze, którzy w centrum świata postawili bank, a nie człowieka. Konsekwencją tego jest kompletny brak empatii w stosunku do tych, którzy pieniędzy nie mają

Porównanie do Julii Przyłębskiej mogło ją zatem zdenerwować. Udostępniając wpis Lisa, napisała:

Drogi Tomku @tomaszlis_official .. pochylę się nad Tobą z całej dobroci mojego serca i w te uciążliwe upały przygotuje Ci herbatkę otrzeźwiającą :))) aby twoje myśli były bardziej klarowne i mnie pokopane 
Więcej o: