Fani do Rozenek: "Jak można ćwiczyć i potem chodzić w tym samym w ciągu dnia?". Krótko odpowiedziała

Małgorzata Rozenek-Majdan po obozie Anny Lewandowskiej ostro wzięła się za treningi. Gwiazda regularnie trenuje w jej warszawskim centrum "Healthly Center by Ann" pod okiem trenera personalnego Jakuba Głąba. Część fanów podziwia "Perfekcyjną panią domu" za zaangażowanie, a inni uważają, że już lekko przesadza.

Małgorzata Rozenek-Majdan w tym roku po raz pierwszy pojechała na obóz do Dojo Stara Wieś, który od lat organizuje Anna Lewandowska. Gwiazda złapała tam sportowego bakcyla i po powrocie zaczęła regularnie trenować pod okiem trenera personalnego. Rozenek praktycznie nie pokazuje się teraz w innych stylizacjach niż te sportowe. To zauważyli również jej fani, którzy zastanawiają się "Jak można ćwiczyć „intensywnie" i potem chodzić w tym samym stroju w ciągu dnia?". Gwiazda krótko odpowiedziała.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan przelewa siódme poty w studiu Anny Lewandowskiej

Fani zarzucają, Rozenek, że chodzi w przepoconych ubraniach. Odpowiedziała 

Na Instagramowym profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan regularnie pojawiają się filmiki z sali treningowej. Widzimy na nich trenującą w pocie czoła gwiazdę. Jedna z internautek zauważyła, że Rozenek po treningu nie przebiera się i potem chodzi w tym samym stroju w ciągu dnia.

Bez żadnej złośliwości, ale jak można ćwiczyć „intensywnie" i potem chodzić w tym samym stroju w ciągu dnia?

- zapytała. 

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła fanki zdjęciem w sukience. 'Trzeba się do czegoś doczepić' (zdjęcie ilustracyjne)Rozenek podzieliła fanki zdjęciem w sukience. "Trzeba się do czegoś doczepić"

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła nie pozostawić tego bez komentarza i krótko odpowiedziała. 

Po prostu można. 

- odpowiedziała. 

Inne internautki zaczęły bronić gwiazdy, tłumacząc że kiedy one intensywnie trenują, czasami w ogóle się nie pocą. 

 

Tak wygląda trening Małgorzaty Rozenek-Majdan 

Nie da się ukryć, że regularne treningi przynoszą efekty. Małgorzata Rozenek-Majdan może pochwalić się coraz bardziej wyrzeźbioną sylwetką. A jak wyglądają jej treningi? Na filmikach opublikowanych w sieci widzimy, że gwiazda łączy treningi siłowe z treningami z wykorzystaniem taśm TRX czy mini band. Żeby urozmaicić treningi na siłowni, chodzi na zajęcia z pilatesu, które swoją drogą równie dobrze rzeźbią ciało. Ponadto w jednym z wywiadów przyznała, że coraz częściej, zamiast jeździć samochodem, jeździ rowerem. Czy Małgorzata Rozenek-Majdan trenuje codziennie? W jednym z komentarzy napisała, że od poniedziałku do piątku ćwiczy na siłowni, a w sobotę chodzi na wcześniej wspomniany pilates. Niedziela to dzień odpoczynku. 

Zmotywowała was do ćwiczeń? 

Małgorzata Rozenek-MajdanFani zaniepokojeni zdrowiem Rozenek. "Pytacie o moje kulki na szyi"

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: