Motorniczy zaskoczył parę swoim zachowaniem. "A pasażerowie już pewnie przeklinali"

"Para z Tindera" podzieliła się na TikToku krótkim filmikiem, na którym pokazali jedną z sytuacji, która przytrafiła im się w Poznaniu. Pozowali do zdjęcia na tle budynku, gdy nagle nadjechał tramwaj. Takiego zachowania motorniczego się nie spodziewali. - A mówią, że Poznaniacy są niemili - skomentowali.
Zobacz wideo 5 sposobów na insekty

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam nie tylko układami tanecznymi, stylizacjami, makijażami, domowymi poradami czy przeróżnymi trikami, lecz także historiami i sytuacjami ze swojego życia. Ostatnio furorę na TikToku zrobił filmik z kierowcą tramwaju w roli głównej.

Sprawca zostawił upominek po tym, jak uszkodził samochód Sprawca zostawił upominek po tym, jak uszkodził samochód. "Musiałem jechać po dzieci"

Motorniczy zaskoczył parę swoim zachowaniem: "Mały gest, a jaki miły. A mówią, że Poznaniacy są niemili"

Para prowadząca na TikToku profil pod nazwą "Para z Tindera", podzieliła się w sieci krótkim nagraniem. Na wideo widać, jak para pozuje do zdjęcia na tle budynku, a nadjeżdżający tramwaj zatrzymuje, by nie zepsuć im kadru. Para doceniła gest kierowcy. Wideo obejrzało już ponad 1,2 mln osób.

Motorniczy zatrzymał się, by nie wjechać nam w kadr. A potem zaproponował, abyśmy zrobili foto przed tramwajem. Motorniczy i tak musiał zatrzymać się na czerwonym, więc to miłe, że zatrzymał się chwilę wcześniej

- wyjaśnili na nagraniu. - Mały gest, a jaki miły. A mówią, że Poznaniacy są niemili - dodali pod postem.

Okazja życia. Trzeba było pójść

- skomentowała jedna z osób.

No właśnie żałujemy teraz, ale speszyło nas to, że wszyscy patrzyli

- odpowiedziała "Para z Tindera".

Przestała sprzątać po tym, co usłyszała od męża. Pokazała, jak zaczął wyglądać ich dom (zdjęcie ilustracyjne) Przestała sprzątać po tym, co usłyszała od męża. Pokazała, jak wyglądał ich dom

Pod postem pojawiły się także inne komentarze:

To na pewno był Karol Krawczyk
Miło
Pov: twój tramwaj, kiedy spieszysz się do pracy
Ta... a pasażerowie już pewnie przeklinali motorniczego, ale piękny gest
Strasznie miłe, a jaki ładny kadr
Ale słodko
Uwielbiam takich pozytywnych, nieszablonowych ludzi
Hmmm coś musi być nie tak, że aż taki miły
Niektórzy motorniczy z Poznania to moi bohaterowie

- czytamy. 

Więcej o: