Była jurorka "Tańca z gwiazdami" na zdjęciu bez retuszu. "Jestem przerażona i rozczarowana sobą"

Ola Jordan była jurorka "Tańca z gwiazdami" opublikowała na Instagramie zdjęcie zupełnie bez retuszu. Jak sama przyznała, jest przerażona i rozczarowana sobą. Gwiazda wyznała, że brak tańca spowodowany urodzeniem córeczki mocno odbił się na jej sylwetce.

Ola Jordan jest prawdziwą gwiazdą w Wielkiej Brytanii. To właśnie tam udało jej się zdobyć kryształową kulę w "Tańcu z gwiazdami". To zwycięstwo otworzyło jej drzwi nie tylko do tamtejszego świata show-biznesu, ale również tego naszego rodzimego. Kilka lat temu Ola Jordan była jedną z jurorek polskiej edycji tanecznego show. Jednak jej neutralność nie przypadła do gustu polskim telewidzom. Ponownie głośno zrobiło się o niej gdy otwarcie przyznała, że od lat bezskutecznie stara się o dziecko. Jednak w 2020 roku na świecie pojawiła się jej córeczka Elli. 

Zobacz wideo Rekordowe stawki w "Tańcu z gwiazdami". Te gwiazdy zarabiały najwięcej za odcinek

Ola Jordan pokazuje swoje ciało bez retuszu. "Nie zamierzałam publikować tego zdjęcia" 

Tancerka zdecydowała się opublikować w sieci zdjęcie bez retuszu, na którym pokazuje, jak obecnie wygląda jej ciało. 

Nie zamierzałam publikować tego zdjęcia, ale zdecydowałam się na to, ponieważ jestem przerażona i rozczarowana sobą. Mam nadzieję, że zamieszczenie go zmotywuje mnie to do zrobienia czegoś z tym. Nasz przyjaciel zrobił je wczoraj nad basenem.

- napisała. 

 

Okazuje się, że po zobaczeniu zdjęcia gwiazda przeżyła prawdziwy szok. - "(...) Wiemy, że nie jesteśmy w swojej najlepszej formie, ale tak się dzieje, gdy przestajesz tańczyć przez wiele godzin w ciągu dnia i masz dziecko (...). Myślę, że muszę darować sobie jedzenie lodów przez jakiś czas" - dodała. 

Na koniec dodała: 

Pary, które jedzą razem, zostają razem.

"Wciąż wyglądasz pięknie" 

Odbiór tego zdjęcia w sieci chyba przeszedł najśmielsze oczekiwania tancerki. Pod postem na Instagramie posypały się dziesiątki komplementujących Olę komentarzy. - "Oboje wyglądacie absolutnie perfekcyjnie", "Kocham cię za to, że opublikowałaś to zdjęcie. Wyglądacie pięknie", "Wyglądacie na szczęśliwych i to jest najważniejsze" - pisali. 

Myślicie, że Ola Jordan powinna się tak przejmować swoją sylwetką? 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: