Pamiętacie Ricky'ego Martina? Przez lata bardzo się zmienił. Ostatnio ma jednak kłopoty

Ricky Martin to jedna z tych gwiazd, co do której śmiało można się pokusić o stwierdzenie, że czas mu służy. Zdaniem wielu, teraz wygląda dużo lepiej niż na początku kariery. Ostatnio o piosenkarzu zrobiło się głośno za sprawą oskarżeń jego 21-letniego siostrzeńca. - Pomysł jest nie tylko nieprawdziwy, ale i obrzydliwy - napisał prawnik Martina w oświadczeniu.
Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Ricky Martin to jeden z najpopularniejszych wokalistów latino na świecie. Pochodzący z Portoryko gwiazdor w latach 90. spełnił swoje marzenia o sławie i wielkiej karierze, a jego przeboje "Livin’ la vida loca", "She bangs" czy "Maria" śpiewano w różnych zakątkach globu. Nie da się ukryć, że do dziś te hity są obowiązkowymi elementami wielu imprezowych playlist. Choć gwiazdor cały czas pozostaje aktywny zawodowo, jego nowe piosenki nie stają się już takimi hitami. W 2010 roku uciął wszystkie spekulacje na temat swojej orientacji. Obecnie pozostaje w związku z armeńsko-syryjskim artystą Jwanem Yosefem.

Jak dziś wygląda Ricky Martin w wieku 50 lat? 

Ku uciesze wielu fanek i fanów, Ricky Martin aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 17,1 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Na zdjęciach nie da się nie zauważyć, że piosenkarz zmienił się na przestrzeni lat. Niektórzy uważają nawet, że wygląda lepiej niż 20 lat temu.

 

Ricky Martin oskarżony o molestowanie i przemoc

Ostatnio media obiegła informacja o oskarżeniach 21-letniego siostrzeńca słynnego piosenkarza. Według niego, Ricky Martin miał molestować go seksualnie, a także stosować przemoc fizyczną i psychiczną. Prawnik piosenkarza w oświadczeniu przesłanym "Daily Mail" oskarżył natomiast 21-latka o problemy ze zdrowiem psychicznym, a zarzuty nazwał "obrzydliwymi". - Ricky Martin, oczywiście, nigdy nie był i nigdy nie będzie zaangażowany w jakikolwiek związek seksualny lub romantyczny ze swoim siostrzeńcem. Pomysł jest nie tylko nieprawdziwy, ale i obrzydliwy. Wszyscy mamy nadzieję, że ten człowiek otrzyma pomoc, której tak pilnie potrzebuje. Ale przede wszystkim czekamy na oddalenie tej okropnej sprawy, gdy tylko sędzia przyjrzy się faktom - napisano w oświadczeniu. Prawo w Portoryko jest w takich kwestiach bardzo surowe, a za kazirodztwo może grozić do 50 lat pozbawienia wolności.

Więcej o: