Pamiętacie "Gulczasa"? Uczestnik Big Brothera niemal w ogóle się nie zmienił! Co u niego słychać?

Piotr "Gulczas" Gulczyński razem z Manuelą Michalak, Klaudiuszem Sevkoviciem i Januszem Dzięciołem jako niemal pierwsi w Polsce zyskali status celebryty od razu po telewizyjnym reality-show. Stali się "ikonami" pierwszej edycji programu Big Brother, a więzi stworzyli ze sobą na tyle mocne, że część przyjaźni między nimi przetrwała do dziś. Sprawdziliśmy, co słychać u "Gulczasa". Niemal w ogóle się nie zmienił! Dziś ma 54 lata.

Big Brother to program, który zdobył ogromne uznanie telewidzów na świecie, ale i w Polsce. Kontrowersyjne reality- show pokazywało rzeczywistość obcych sobie z początku ludzi, którzy musieli odnaleźć się w mieszkaniu naszpikowanym kamerami. Wśród pierwszych śmiałków, którzy pojawili się w programie, był Piotr "Gulczas" Gulczyński. Jego charakterystyczny uśmiech bad-boya, skórzana kurtka i kolczyki w uszach były jego znakami rozpoznawczymi. Jak dziś wygląda i co u niego słychać?

Zobacz wideo Kamil wygrał drugą edycję Big Brothera

Piotr "Gulczas" w programie Big Brother. Jak zyskał rozpoznawalność?

Pierwsza polska edycja show została wyemitowana w 2001 roku. Piotr "Gulczas" od pierwszych dni pobytu wyróżniał się charakterystycznym poczuciem humoru, ale i zadziornym charakterem. Wraz z  Klaudiuszem Ševkoviciem i Sebastianem Florkiem na potrzeby programu stworzyli trio nazwane "Sękocińscy DJ-e." 

"Gulczas, a jak myślisz..." czyli ciąg dalszy kariery po programie

"Gulczas" odpadł z Domu Wielkiego Brata po 85 dniach. Po programie wykorzystał swoje "5 minut" i postanowił wydać książkę, zdradzając w niej tajniki reality-show. Nosiła tytuł "Tajemnice domu w Sękocinie" a na półki księgarni trafiła jeszcze w 2001 roku, czyli roku udziału w programie. To nie koniec sukcesów. "Gulczas" bowiem miał nawet swoje własne... piwo. A dokładniej napój sygnowany jego pseudonimem. Oprócz tego wystąpił w trzech filmach: "Gulczas, a jak myślisz..." (2001), "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja" (2002) - były to filmy Jerzego Gruzy, oraz "Trzymajmy się planu" (2004) Marcina Sobocińskiego. W 2004 pojawił się w innym reality-show: "Bar". Potem powrócił w "Big Brother VIP".

 
 

"Gulczas" w 2022 roku wciąż cieszy się popularnością. Niemal w ogóle się nie zmienił!

Zawodowo Piotr Gulczyński jest specjalistą do spraw reklamy. Przez długi czas związany był również z klubem motocyklowym Black Rider MC. Ma dwójkę dzieci, 23-letniego syna i 10-letnią córkę. Co ciekawe, jest szwagrem piosenkarki Małgorzaty Ostrowskiej i wystąpił w jednym z jej teledysków. Jego wygląd mimo 54 lat niemal w ogóle nie uległ zmianie. Chętnie udziela się w mediach społecznościowych. To właśnie tam znaleźliśmy wiele zdjęć z fanami, które zostały wykonane w ciągu ostatnich lat. Wygląda na to, że nadal jest bardzo rozpoznawalny. Na jego profilu widzimy też zdjęcia, na których pozuje w towarzystwie kolegi z programu- Klaudiusza Ševkovića. Panowie nadal się przyjaźnią!

 
 
Więcej o: