Ten zestaw z Pepco to hit! Sprawdzi się w każdym domu i kosztuje już od 12 złotych. Podobny w Lidlu

Szukasz zestawu, który będzie świetnym uzupełnieniem w każdej kuchni i sprawdzi się na długo? W ofercie sklepów Pepco, Lidl oraz Ikea znajdziesz komplety, o których zwolennicy minimalistycznych form marzą. Dodatkowo sama decydujesz, jakiej ilości potrzebujesz.

Dodatki do domu, takie jak wyposażenie kuchni to elementy, które wybieramy z wielką starannością. Chodzi nam zazwyczaj o jakość wykonania oraz praktyczne użytkowanie. Zobacz zestawienie perełek z popularnych sklepów, które zaskakują ceną.

Zobacz wideo Jesteś odwodniony? Zrób sobie domowy izotonik!

Pepco: zestaw idealny do kuchni. Te szklanki zachwycają minimalizmem

W ofercie sklepów Pepco można znaleźć wyjątkowe komplety, które polubią osoby, szukające prostych form w swoich kuchennym wyposażeniu. Dostępne są dwa warianty szklanek: niskie oraz wysokie. Pierwsze są o pojemności 250 ml, zaś drugie pomieszczą 350 ml. W zestawie znajdują się 4 sztuki. Komplet z mniejszymi szklankami są za 12 zł, a z większymi za 15 zł. 

zestawzestaw Pepco

Lidl: zestaw szklanek. Sam wybierasz ilość w jednej cenie

Zestaw szklanek w ponadczasowym wzornictwie to świetna opcja dla fanów prostych i klasycznych dodatków do domu. Komplet od marki Ernesto dostępny jest w sklepach Lidl i można go myć w zmywarce. Szklanki w zestawie 6 sztuk są o pojemności ok. 205 ml, zaś w drugiej opcji liczącej 4 sztuki o pojemności ok. 295 ml. W zależności od tego, jaki komplet wybierzesz, cena jest jedna i wynosi 14,99 zł.

zestawzestaw Lidl

Ikea: dodatki do domu na każdą kieszeń. Ten zestaw dopasujesz do każdej kuchni

Zakrzywiony i wygodny kieliszek do orzeźwiających napojów na co dzień to egzemplarz od marki Ikea. Dzięki możliwości wstawiania jedna w drugą, można oszczędzić miejsce, gdy nie są używane. Jest to wyjątkowo przydatne, gdy mieszkasz na małej przestrzeni lub potrzebujesz wielu szklanek. Za 6 sztuk zapłacisz 12,99 zł.

zestawzestaw Ikea

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: