Te tchórzliwe znaki zodiaku boją się podjąć ryzyko. Wolą "schować głowę w piasek", niż zostać zranionym

Wśród nas są osoby, które raczej nie słyną ze swojej odwagi, a wręcz przeciwnie uważane są za tchórzy. Wszystko powiązane jest z posiadanym znakiem zodiaku. Te osoby boją się stawiać czoła nowym wyzwaniom, wychodzić ze swojej strefy komfortu oraz stawiać czoła prawdzie. Często postępują tak, bo jest im po prostu wygodniej. Czym się charakteryzują?

Tchórz oznacza kogoś, kto ma tendencję do ukrywania swojej prawdziwej osobowości, tak aby sytuacja była dla nich komfortowa. Takie osoby nienawidzą konfrontacji i zrobią prawie wszystko, aby jej uniknąć. Ponadto manipulują innymi, bo często nie mają odwagi, aby zrobić pewne rzeczy samemu. Kim są te znaki zodiaku, a może jesteś jednym z nich?

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Patricia Kazadi Letnie stylizacje Patricii Kazadi pasują na każdą sylwetkę. "boskie!"

Waga często boi się ryzyka i woli unikać odpowiedzialności

Osoby spod znaku wagi często wolą nie wychylać się z własnym zdaniem, czy opinią na dany temat. Wolą powtarzać słowa innych lub zgadzać się z większością. Jeżeli popełnią jakiś błąd, to chcieliby nie ponosić odpowiedzialności. Najchętniej zapadliby się pod ziemię. Zodiakalne wagi wolą nie wychodzić poza swoją strefę komfortu i często tkwią przez to w martwym punkcie przez długi okres czasu.

Rak nie lubi zmian. Woli jak decyzję podejmują inni

Zodiakalne raki to osoby, które w życiu podejmują ryzyko tylko, gdy są do tego zmuszeni, najczęściej przez otoczenie. Ich życie toczy spokojnie, bez większych zawirowań. W perspektywie przyszłości nie jest to dobre postępowanie. Często zostają w tyle, właśnie przez swoje tchórzostwo. Wszelkie zmiany zazwyczaj związane są z obecnością innych osób w ich życiu.

Panna nie należy do najodważniejszych. Boi się podjąć wyzwanie

Osoby spod znaku panny to wyjątkowo dobrze zorganizowane i zarządzające swoim życiem znaki zodiaku. Z drugiej strony bardzo boją się ryzyka. Nie chodzi tylko o kontakt ekstremalnym sytuacjami podnoszącymi adrenalinę. Również w sferze uczuciowej, wolą ukrywać swoje prawdziwe emocje. Strach przed nową sytuacją wywołuje z zodiakalnych pannach lęk, przez który mogą wiele stracić.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: