Gwiazda "Słonecznego patrolu" zapozowała w bikini. Usłyszała, że jest na to za stara

Znana z roli w serialu "Słoneczny patrol" Donna D'Errico przeczytała niedawno kilka nieprzyjemnych komentarzy na temat swojego stroju. Co ciekawe, skrytykowały ją głównie inne kobiety.

"Słoneczny patrol" miał swoją premierę w 1989 roku. Jedną z jego głównych postaci była ratowniczka Donny Marco. W rolę tę wcieliła się aktorka Donna D'Errico. 

Zobacz wideo Jesteś odwodniony? Zrób sobie domowy izotonik

Mimo upływu lat 54-latka zachwyca młodym wyglądem. Zawdzięcza to między innymi licznym zabiegom. W jednym z wywiadów poinformowała, że poprawiła biust, a także zdecydowała się na plastykę brzucha, lifting ramion oraz modelowanie pośladków.

Niedawno aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym widzimy ją w bikini. To nie spodobała się jednak wielu osobom. Ich zdaniem Donna jest za stara na to, by pozować w takim stroju. Co ciekawe, wśród krytyków znalazły się przede wszystkim kobiety

"Wrzucam kolejne zdjęcie w bikini"

Aktorka postanowiła odpowiedzieć na nieprzyjemne komentarze. - Wiele kobiet narzekało na nagranie z 4 lipca, na którym jestem w bikini, twierdząc, że jestem na to za stara, a także (moje ulubione), że jestem zdesperowana. A teraz powiem coś, co może was zaskoczyć. Mogę nosić i robić wszystko, na co mam ochotę. W związku z tym wrzucam kolejne zdjęcie w bikini - poinformowała. Po tym ogłoszeniu aktorka opublikowała kolejne zdjęcie w skąpym stroju, które zachwyciło jej fanów. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: