Katarzyna Skrzynecka na wakacjach w obiektywie rodziny. Fani dopytują: A dlaczego taki mocny makijaż?

Katarzyna Skrzynecka wraz z mężem i córką wybrała się na wakacyjny odpoczynek. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami zdjęciami rajskich widoków w sieci. Jednak pod jednym z ostatnich postów na Instagramie, ich uwagę przykuł "niewakacyjny" makijaż aktorki.

Katarzyna Skrzynecka w połowie lipca wyruszyła z rodziną na "długo wymarzone wakacje". Jako kierunek obrali Afrykę, a dokładniej Tanzanię. Mimo urlopu gwiazda nie zrobiła sobie przerwy od mediów społecznościowych. Na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się posty, na których 51-latka chwali się widokami z podróży

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez mocnego makijażu i bez sztucznych rzęs. O niebo lepiej!

Katarzyna Skrzynecka na wakacjach na "selfie z baobabem" 

W opublikowanych wpisach Skrzynecka zdradziła, że wycieczka do Afryki była nie tylko długo planowaną, ale i wymarzoną podróżą. Z fanami bardzo chętnie dzieli się fotografiami zapierających dech w piersiach widoków. Kilka dni temu, zrobiło się głośno o aktorce, gdy na Instagramie umieściła zdjęcie córki trzymającej w dłoni rozgwiazdę, co rozzłościło internautów. Szybko postanowiła wówczas zareagować, dodając na profilu obszerny wpis:

Na wielu oceanicznych wybrzeżach, gdzie przychodzą przypływy i dalekie odpływy - można (tak jak to zdarzyło się nam kilkukrotnie) napotkać rozgwiazdy porzucone przez odpływ na kilka godzin na piasku, z dala od wody. Nie zawsze uda się takie delikatne stworzenie uratować , odnosząc szybko dalej wgłąb morza, ale zdarza się, że - tak jak starała się to ostrożnie zrobić nasza córka - po odniesieniu do przybrzeżnych wód, rozgwiazda zaczyna delikatnie się poruszać, czym daje oznaki, że nadal żyje. Tak uczył nas nasz Przewodnik. Ja również przyłączam się do tego ważnego przypomnienia: OGLĄDAJMY I PODZIWIAJMY W WODZIE, zróbmy zdjęcie lub film w wodzie i NIE ODŁAWIAJMY "trofeów" !!!
 

Teraz postanowiła opublikować kadry wykonane "w obiektywie córeczki i męża". Pod postem nie zabrakło pochlebnych komentarzy: 

Jest Pani tak pozytywną osobą ślicznie Pani wygląda
W każdym obiektywie super
Ależ przepiękne zdjęcia. Widać, że Pani odpoczęła
Piękna w każdym wydaniu
Śliczne zdjęcia! Zdolni fotografowie
Kasiu piękna jak zawsze
 

Niektórzy zwrócili natomiast uwagę na wyrazisty makijaż aktorki: 

A dlaczego taki mocny makijaż? Taki niewakacyjny 
Kasia bez makijażu prosze
Więcej o: