Ludzie twierdzą, że jego dziewczyna jest dla niego za ładna. "Tutaj na pewno chodzi o kasę"

Will i Kataiana często muszą mierzyć się z krytyką. Zdaniem wielu komentujących kobieta jest zbyt ładna dla swojego partnera. Niektórzy podejrzewają nawet, że mężczyzna płaci jej za wspólne spędzanie czasu.

TikTok to aplikacja, która od kilku lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Możemy znaleźć na niej różnorodne treści. To m.in. tutoriale makijażowe i pielęgnacyjne, poradniki kulinarne i parentingowe. Bardzo popularne są także nagrania, na których ludzie dzielą się swoją codziennością. Tak jest na przykład w przypadku Willa i Katiany, którzy chętnie opowiadają o swoim związku

"Jesteś dla niego za ładna"

Para zdobyła już ponad trzy miliony obserwatorów na TikToku. Niestety popularność ma też swoje ciemne strony. Will i Kataiana często muszą mierzyć się z krytyką. Zdaniem wielu komentujących kobieta jest zbyt ładna dla swojego partnera. 

Zobacz wideo Domowy izotonik krok po kroku

Niedawno partnerzy opublikowali film, na którym czytają komentarze na swój temat. Zdaniem niektórych komentujących to niemożliwe, by Katiana kochała Willa. Pojawiły się nawet podejrzenia, że mężczyzna płaci jej za związek.

Tutaj na pewno chodzi o kasę.
Ile jej płacisz?
Jesteś zdecydowanie dla niego za ładna. To nierealne, byś go kochała!

- to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod filmami pary. Na szczęście Will i Katiana nie przejmują się nieprzyjemnymi uwagami.

Ludzie nie wierzą w ich miłość

To nie pierwszy raz, kiedy piszemy o osobach, których relacja jest krytykowana w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu głośno było o Alicii, która od 15 lat jest w związku z kulturystą Scottem. Wielu internautów nie wierzy w szczerość uczuć mężczyzny. Wydaje im się to niemożliwe, by przystojny kulturysta mógł pokochać kobietę plus size. Z przykrymi komentarzami dotyczącymi tej kwestii para musi mierzyć się bardzo często. - On jest nieszczęśliwy i udaje - możemy przeczytać pod jednym z postów influencerki. 

Alicia nie przejmuje się jednak tego typu komentarzami, a na swoich profilach w mediach społecznościowych często śmieje się z ludzi, którzy krytykują jej związek.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: