Maffashion przeszła metamorfozę i powróciła do wizerunku z przeszłości. "Brakowało Ciebie takiej"

Maffashion po raz kolejny udowadnia, że kobieta zmienną jest i to w olśniewający sposób. Influencerka słynie ze swoich częstych zmian wizerunku, szczególnie w przypadku włosów. Jak się okazuje, Kuczyńska nie pierwszy raz tak wygląda. Fani znają ten look!

Julia Kuczyńska, znana w internecie pod pseudonimem "Maffashion" postawiła na spore zmiany w swoim wyglądzie. Jedna z fryzur, które miała już w przeszłości wyjątkowo przypadła jej do gustu, więc influencerka postanowiła do niej wrócić. Jak wygląda teraz?

Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy. Pokazujemy, jak to zrobić

Ania Wendzikowska pokazała się w bikini. Co za figura! (zdjęcie ilustracyjne)Ania Wendzikowska robi furorę nad basenem w stroju kąpielowym za 1500 zł

Nowy kolor włosów Maffashion. Czy ta metamorfoza to powrót do przeszłości?

Zmiana koloru włosów u kobiety, często wiąże się z ważnymi zmianami również w jej życiu. Czy to jakiś znak ze strony Julii Kuczyńskiej? Gwiazda niedawno rozstała się z ojcem swojego dziecka - Sebastianem Fabijańskim. Inspiracja do metamorfozy pozostaje nieznana i możemy się jedynie domyślać. Kuczyńska postanowiła przefarbować kolor włosów na różowy, który miała już kilka lat temu. Ten oryginalny odcień pomogła jej uzyskać znana stylistka fryzur - Gabriela Zalewska, która prywatnie przyjaźni się influencerką.

 
 

Zmiana fryzury Maffashion. Reakcja fanów jest jednoznaczna

Zmiana i powrót do wizerunku sprzed lat, w związku z nowym kolorem włosów Maffashion nie pozostał bez echa. Pod postem Julii Kuczyńskiej na jej profilu na Instagramie pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy, oto niektóre z nich:

Mocne uderzenie w dobrym kierunku
Nowa Stara Maff
W tych włosach jak hot 18
Najpiękniejszy kolor, jaki Pani miała
O wiele lepiej 
Dziewczyna kameleon
Brakowało mi Ciebie takiej
Zobacz wideo Spektakularna zmiana koloru włosów u Maffashion

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: