Maffashion przeszła metamorfozę i powróciła do wizerunku z przeszłości. "Brakowało Ciebie takiej"

Maffashion po raz kolejny udowadnia, że kobieta zmienną jest i to w olśniewający sposób. Influencerka słynie ze swoich częstych zmian wizerunku, szczególnie w przypadku włosów. Jak się okazuje, Kuczyńska nie pierwszy raz tak wygląda. Fani znają ten look!

Julia Kuczyńska, znana w internecie pod pseudonimem "Maffashion" postawiła na spore zmiany w swoim wyglądzie. Jedna z fryzur, które miała już w przeszłości wyjątkowo przypadła jej do gustu, więc influencerka postanowiła do niej wrócić. Jak wygląda teraz?

Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy. Pokazujemy, jak to zrobić

Nowy kolor włosów Maffashion. Czy ta metamorfoza to powrót do przeszłości?

Zmiana koloru włosów u kobiety, często wiąże się z ważnymi zmianami również w jej życiu. Czy to jakiś znak ze strony Julii Kuczyńskiej? Gwiazda niedawno rozstała się z ojcem swojego dziecka - Sebastianem Fabijańskim. Inspiracja do metamorfozy pozostaje nieznana i możemy się jedynie domyślać. Kuczyńska postanowiła przefarbować kolor włosów na różowy, który miała już kilka lat temu. Ten oryginalny odcień pomogła jej uzyskać znana stylistka fryzur - Gabriela Zalewska, która prywatnie przyjaźni się influencerką.

 
 

Zmiana fryzury Maffashion. Reakcja fanów jest jednoznaczna

Zmiana i powrót do wizerunku sprzed lat, w związku z nowym kolorem włosów Maffashion nie pozostał bez echa. Pod postem Julii Kuczyńskiej na jej profilu na Instagramie pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy, oto niektóre z nich:

Mocne uderzenie w dobrym kierunku
Nowa Stara Maff
W tych włosach jak hot 18
Najpiękniejszy kolor, jaki Pani miała
O wiele lepiej 
Dziewczyna kameleon
Brakowało mi Ciebie takiej
Zobacz wideo Spektakularna zmiana koloru włosów u Maffashion

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: