Daria Zawiałow próbowała swoich sił nie tylko w "X-Factor". "Odpadłam. Może słusznie"

Programy tj. "X Factor" to dla wielu utalentowanych osób prawdziwa trampolina do kariery. Wiele początkujących i ambitnych artystów spróbowało w nim swoich sił, a wśród nich była również Daria Zawiałow. Jak wyglądał jej udział w programie oraz jak potoczyły się losy piosenkarki, która obecnie ma ogromną rzeszę fanów?

Daria Zawiałow dała się poznać szerszemu gronu publiczności za sprawą występu w czwartej edycji programu "X Factor". Mimo że w telewizyjnym show nie osiągnęła spektakularnego sukcesu, to dzisiaj uznawana jest za jeden z największych talentów pochodzących z tego formatu. Obecnie regularnie gra koncerty, również na trasie "Męskie Granie", a jej piosenki podbijają listy przebojów. Jak wyglądały jej początki?

Zobacz wideo O co chodzi w słynnej aferze z wygładzonym nosem Gosi Andrzejewicz? Piosenkarka wyjaśnia

Daria Zawiałow i jej przygoda z programem "X Factor". Ulubienica jurorów nie zaszła daleko

Śpiew był nieodłącznym elementem życia Darii Zawiałow. Już od wczesnych lat próbowała swoich sił w wielkim świecie. Zaczęło się od występu w 2000 r., jako 8-latka zaprezentowała się w programie "Od przedszkola do Opola". Niezniechęcona pojawiła się 9 lat później w znanym formacie "Szansa na Sukces". Ten udział umożliwił jej uczestniczenie w koncercie "Debiuty" w Opolu. Ogromnym krokiem w karierze początkującej artystki była współpraca z ikoną polskiej piosenki, czyli Marylą Rodowicz. Okres pracy Zawiałow w chórkach gwiazdy był dla niej cenną lekcją oraz okazją do zdobycia bezcennego doświadczenia.

Następnym telewizyjnym show, w którym wzięła udział, był "Mam Talent" (2011). Dotarła wtedy, aż do półfinału, a rok później wypuściła dwa single. Ostatnim programem, w którym mogliśmy usłyszeć Darię Zawiałow był "X Factor". Drugie podejście okazało się prawdziwym sukcesem, dzięki któremu jej kariera nabrała tempa. Artystka trafiła wtedy do finałowej 12 najbardziej utalentowanych uczestników. Była ulubienicą jurorów, lecz odpadła w dogrywce zajmując finalnie 9. miejsce. Opuszczenie programu skomentowała wtedy w ten sposób na swoim profilu na Facebooku:

Nawet nie wiem, co mam napisać. Bije się z myślami... stało się. Odpadłam. Może słusznie.
 

Kariera muzyczna Darii Zawiałow. Zachwycający debiut artystki

W 2016 r. Daria Zawiałow wzięła udział w konkursie "Debiuty" w Opolu i została laureatką Nagrody im. Anny Jantar oraz Nagrody Polskiego Radia. Konkursowa piosenka artystki, do której jeszcze w tym samym roku ukazał się klip i okazał się ogromnym sukcesem. "Kundel Bury" zebrał pokaźną ilość wyświetleń w sieci.

W 2017 r. gwiazda wydała swój debiutancki krążek "A kysz!" i jej kariera nabrała tempa. Dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia oraz wzorem dla aspirujących artystów do rozwijania swojego talentu. Regularnie koncertuje m.in. w trasie "Męskiego Grania", a jej piosenki w serwisach streamingowych notują milionowe odtworzenia.

 
 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: