Jennifer Lopez skończyła 53 lata. Zapozowała nago! Fani: "Trudno w to uwierzyć"

Jennifer Lopez świętowała ostatnio swoje 53. urodziny. Z tej okazji, stylista gwiazdy opublikował kilka odważnych zdjęć z jednej z ostatnich sesji zdjęciowych JLo. Co za ciało! Nie wszyscy jednak wierzą w to, co widzą. - To się nazywa Photoshop - komentują niektórzy.
Zobacz wideo Pielęgnacyjny rytuał Jennifer Lopez, który odejmuje lat

Jennifer Lopez jest jedną najpopularniejszych kobiet na świecie. Od lat rozwija swoją karierę zarówno jako piosenkarka, aktorka, jak i businesswoman. Za swoją działalność muzyczną zdobyła wiele nagród, w tym American Music Award oraz MTV Video Music Award, a także dwukrotną nominację do nagrody Grammy. W 2011 roku JLo zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie według magazynu People, a rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą. Mimo upływu lat, Jennifer Lopez nieustannie zaskakuje swoim wyglądem oraz kondycją fizyczną.

Usłyszała, że jest 'za stara, by nosić bikini' Gwiazda "Słonecznego patrolu" zapozowała w bikini. Usłyszała, że jest na to za stara

Jennifer Lopez skończyła 53 lata. Jej odważne zdjęcia zrobiły furorę: "Chciałbym, żeby moje 32-letnie ciało wyglądało w połowie tak dobrze"

24 lipca 2022 roku Jennifer Lopez skończyła 53 lata. Z tej okazji stylista gwiazdy udostępnił na Instagramie kilka kadrów z ostatniej sesji zdjęciowej JLo dla jej marki kosmetycznej. Zdjęcia, na których zapozowała nago oraz w mocno wyciętych strojach, zrobiły furorę w sieci. Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Niesamowite
Trudno w to uwierzyć
Wygląda niesamowicie!
Najpiękniejsza kobieta wszech czasów
Ideał
Nie z tego świata

- czytamy.

 

Doda pokazała się w bikini. Fani: 'Jak można tak wyglądać? To dzieło sztuki, a nie ciało' (zdjęcie ilustracyjne) Doda pokazała się w bikini. Fani: "Jak można tak wyglądać? To dzieło sztuki"

Nie wszyscy byli jednak zachwyceni:

Królowa Photoshopa
Nie rozumiem, dlaczego tak bardzo się rozbierasz
Chciałabym, żeby zdradziła co robi, zamiast mówić oliwa
To się nazywa Photoshop

- komentowali niektórzy.

Jak Jennifer Lopez dba o swoją urodę?

Sama JLo przyznaje, że oprócz genów, sekretem jej kondycji i wyglądu jest zdrowa dieta, odpowiednie nawodnienie, aktywność fizyczna oraz pielęgnacja. - Nigdy nie miałam botoksu. Nie jestem tego typu osobą. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy to robią, ale to nie dla mnie. Bardziej interesuje mnie naturalne podejście do pielęgnacji skóry - powiedziała w jednym z wywiadów. Zdradziła także, że odkąd skończyła 22 lata, nakłada na skórę oliwę z oliwek oraz krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Aktualnie Jennifer Lopez do pielęgnacji skóry używa kosmetyków własnej marki, w której składzie również znajduje się oliwa.

Więcej o: