Andrzej Duda skomentował zdjęcie znanego dziennikarza. "Kawaler do wzięcia"

Prezydent Andrzej Duda jest bardzo aktywny w social mediach. Niedawno na swoim Twitterze skomentował zdjęcie dziennikarza na co dzień mieszkającego w Stanach Zjednoczonych, Marcina Wrony. Internauci nie kryją zażenowania.

Marcin Wrona od 1997 roku związany jest z telewizją TVN. W 2006 roku został korespondentem w Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu relacjonuje najważniejsze wydarzenia zza oceanu. Jakiś czas temu opublikował na Twitterze zdjęcie w góralskim kapeluszu. - "Żeby tradycji zadość się stało. Z cyklu proszę się nie śmiać… za bardzo" - napisał pod fotografią. Nie umknęło to uwadze prezydenta, który postanowiła skomentować to w swoich social mediach. 

Zobacz wideo Czy Andrzej Duda jest dobrym prezydentem? Kamiński: Nie

Andrzej Duda skomentował zdjęcie Marcina Wrony. Zwraca uwagę na umieszczenie pióra w kapeluszu

Prezydent Andrzej Duda dokładnie przeanalizował zdjęcie Marcina Wrony i zwrócił szczególną uwagę na pióro przyczepione do góralskiego kapelusza

Pióro orle na kapeluszu góralskim zazwyczaj znaczy kawalera do wzięcia…

- napisał, dodając do komentarza mnóstwo roześmianych emotikonek. 

Okazuje się, że internauci nie przeszli obok reakcji prezydenta obojętnie. Niektórzy czuli zażenowanie i skrytykowali jego zachowanie. 

(...) Rozejrzyj się gościu po Europie, czy któraś z głów państwa pisze takie pierdy w socialach? Nie. Mogą być lepsi czy gorsi, rozumieć swoją rolę lepiej lub gorzej. Ale wiedzą, że takie brednie nie przystoją głowie państwa.
Wstrzymałbyś się z takimi heheszkami w momencie kiedy ludzie nie mają za co płacić rat kredytów, a chleb kosztuje 6 zł.
(...) To jest jakiś dramat, dno i wstyd na cały świat, że ktoś taki jest prezydentem Polski!

- pisali. 

Część internautów nawet zastanawiała się, czy aby na pewno komentarz prezydenta Andrzeja Dudy pochodzi z jego oficjalnego profilu, czy może ktoś się pod niego podszywa. Sprawdziliśmy to i okazuje się, że został on napisany z oficjalnego konta prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: