Andrzej Duda skomentował zdjęcie znanego dziennikarza. "Kawaler do wzięcia"

Prezydent Andrzej Duda jest bardzo aktywny w social mediach. Niedawno na swoim Twitterze skomentował zdjęcie dziennikarza na co dzień mieszkającego w Stanach Zjednoczonych, Marcina Wrony. Internauci nie kryją zażenowania.

Marcin Wrona od 1997 roku związany jest z telewizją TVN. W 2006 roku został korespondentem w Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu relacjonuje najważniejsze wydarzenia zza oceanu. Jakiś czas temu opublikował na Twitterze zdjęcie w góralskim kapeluszu. - "Żeby tradycji zadość się stało. Z cyklu proszę się nie śmiać… za bardzo" - napisał pod fotografią. Nie umknęło to uwadze prezydenta, który postanowiła skomentować to w swoich social mediach. 

Zobacz wideo Czy Andrzej Duda jest dobrym prezydentem? Kamiński: Nie

Andrzej Duda skomentował zdjęcie Marcina Wrony. Zwraca uwagę na umieszczenie pióra w kapeluszu

Prezydent Andrzej Duda dokładnie przeanalizował zdjęcie Marcina Wrony i zwrócił szczególną uwagę na pióro przyczepione do góralskiego kapelusza. 

Pióro orle na kapeluszu góralskim zazwyczaj znaczy kawalera do wzięcia…

- napisał, dodając do komentarza mnóstwo roześmianych emotikonek. 

Okazuje się, że internauci nie przeszli obok reakcji prezydenta obojętnie. Niektórzy czuli zażenowanie i skrytykowali jego zachowanie. 

(...) Rozejrzyj się gościu po Europie, czy któraś z głów państwa pisze takie pierdy w socialach? Nie. Mogą być lepsi czy gorsi, rozumieć swoją rolę lepiej lub gorzej. Ale wiedzą, że takie brednie nie przystoją głowie państwa.
Wstrzymałbyś się z takimi heheszkami w momencie kiedy ludzie nie mają za co płacić rat kredytów, a chleb kosztuje 6 zł.
(...) To jest jakiś dramat, dno i wstyd na cały świat, że ktoś taki jest prezydentem Polski!

- pisali. 

Nowe święto państwowe. Będzie dodatkowy dzień wolny od pracy?Nowe święto państwowe. Będzie dodatkowy dzień wolny od pracy?

Część internautów nawet zastanawiała się, czy aby na pewno komentarz prezydenta Andrzeja Dudy pochodzi z jego oficjalnego profilu, czy może ktoś się pod niego podszywa. Sprawdziliśmy to i okazuje się, że został on napisany z oficjalnego konta prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Andrzej Duda i Agata DudaJaki prezent Andrzej Duda kupił żonie z okazji jej 50. urodzin? Bezpieczny wybór

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: