Doda dodała relację prosto z łóżka! Przesadziła? Na próżno dopatrywać się piżamy

Doda znów przyciągnęła wzrok fanów i fanek na Instagramie. Po tym, jak opublikowała serię odważnych zdjęć, na których można było podziwiać jej wysportowaną sylwetkę, przyszedł czas na relację z łóżka. Na Instastories pojawiło się wideo. Uwagę zwraca nie tylko naturalny look.

Dorota Rabczewska odkąd pojawiła się w show-biznesie, od razu wzbudziła zainteresowanie niemal całej Polski. Jej pewność siebie, zadziorny charakter, uroda i niewątpliwy talent okazały się połączeniem idealnym, które zapewniło jej pierwsze miejsca na listach przebojów i... pierwsze strony gazet. Nie brakowało głośnych afer z jej udziałem, a jej stroje również uchodziły za kontrowersyjne. Od lat 2000' wciąż jest na językach wielu osób, a odkąd Doda aktywnie udziela się na Instagramie- jej życie mogą podglądać już wszyscy. Pomimo tego, że w ostatnich latach jej wizerunek nieco "złagodniał", to wciąż przyciąga wzrok. Ta kobieta ma pewność siebie i jest bardzo odważna. Tym razem zaskoczyła wszystkich relacją prosto z łóżka. Po raz kolejny przesadziła?

Zobacz wideo Paulina Gałązka o kontakcie z Dodą i "Dziewczynach z Dubaju". "Napisałam do niej"

Doda od lat zachwyca swoją sylwetką. Fani nie mogą oderwać wzroku!

Pewność siebie to jej drugie imię. Doda słynie ze śmiałych strojów, które znakomicie podkreślają jej wysportowaną sylwetkę. Niedawno umieściła na profilu w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje w bardzo okrojonym stroju kąpielowym. Wycięcia na wysokości pachwin podkreślają kości biodrowe. Czarny strój kąpielowy ma także okazały dekolt. Ta fotografia została okraszona wieloma komentarzami, a komplementom nie było końca. 

 

Doda dodała relację prosto z łóżka. Pokazała się nago?

Doda nie wstydzi się swojego ciała i wielokrotnie już pokazywała nie tylko nagość zakrytą, ale i całkowitą, chociażby w swoich teledyskach. Ma na swoim koncie wiele rozbieranych sesji, a ciało odkrywa również na swoim instagramowym profilu. Tym razem opublikowała relację na Instastories, w której zwraca się do fanów i fanek. Uwagę przyciąga jej... brak makijażu! Wygląda całkowicie naturalnie i jak zwykle zachwyca urodą. Kolejny szczegół to fakt, że jest przykryta kołdrą, ale odsłania nagie ramiona. Widać, że Doda korzysta z zalet spania nago.

Doda w łóżkuDoda w łóżku Instagram/dodaqueen

Doda w łóżkuDoda w łóżku Doda/Instagram

Więcej o: