Podejrzliwe znaki zodiaku. Mają problem z zaufaniem. Ciężko im stworzyć długotrwałą relację

Uważa się, że niektóre cechy osobowości oraz sposób zachowywania się ma ścisłe powiązanie z astrologią. Okazuje się, że istnieją znaki zodiaku, które mają problem z zaufaniem, przez co wszędzie dopatrują się intrygi, czy manipulacji. Z natury są wyjątkowo podejrzliwi. O kogo chodzi?

Zastanawiałeś się, jak to jest, że niektóre osoby tak nie potrafią zaufać innym i cały czas starają się być czujne? Może to być związane z ich historią oraz posiadanym znakiem zodiaku. Ich podejrzliwość ma swoje wady i zalety. Kim są?

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Strzelec nie potrafi w pełni zaufać drugiej osobie. Ma to związek z jego przeszłością

Zbyt wiele razy zodiakalny strzelec został sparzony, by po prostu ślepo i naiwnie ufać ludziom. Nie akceptuje ich wymówek, że "nie mieli tego na myśli". Osoby spod znaku strzelca nie wierzą ludziom na słowo i zawsze szukają ukrytego kontekstu i motywu. To zachowanie ogranicza ich społeczne i uczuciowe możliwości. Wolą być jednak samotni niż czuć się zdradzeni.

Lwy mają obsesje na punkcie szukania ukrytych intencji. Nie wierzą w szczerość innych osób

Z powodu podejrzliwej natury osób spod znaku lwa ludzie wokół niego zawsze czują się obserwowani. Nie zdają sobie sprawy, że kiedy zachowują się inaczej, ludzie będą zachowywać się bardziej podejrzanie, w stosunku do nich. Każde zachowanie, gest czy słowa filtrują i nie traktują tego poważnie. Wszędzie widzą ukryte motywy i brak szczerych intencji.

Ryby mają problem z zaufaniem. Świat widzą w czarnym barwach

Nie ma nic, czego zodiakalne ryby nienawidzą bardziej niż kłamstwa. Dla nich prawie każdy jest nieprawdomówny. Według osób spod znaku ryb istnieją dwa rodzaje ludzi na świecie, czyli kłamcy i naprawdę źli kłamcy. Wynika to z tego, że obserwują, jak łatwo ludzie kłamią, aby być akceptowanym, a nie nielubianym. Uważają, że ufanie ludziom jest naiwne, a nawet dziecinne. 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: