Te znaki zodiaku mają największe poczucie humoru. Ich żarty rozweselą nawet największych ponuraków!

Niektóre znaki zodiaku mają wyjątkowe poczucie humoru. Szybko za jego sprawą zjednują sobie znajomych i zarażają swoim optymizmem wszystkich wokół. Potrafią rozbawić nawet największych smutasów! Muszą jednak uważać, bo ich psikusy mogą wymknąć się spod kontroli.

Znaki zodiaku różnią się od siebie zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi cechami. Są też takie, które ułatwiają im życie w społeczeństwie, a jedną z nich jest niewybredne poczucie humoru. Oryginalne żarty i pozytywne usposobienie bywają przepisem na sukces. Kto ma tę cechę?

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Ryby wprost zarażają pozytywną energią! Niestety, potrafią też przesadzać...

Ryby uchodzą za towarzyskie i energiczne. Uwielbiają być w centrum uwagi, a to sprawia, że chętnie angażują się w rozmaite interakcje. Opowiadanie dowcipów i zabawnych anegdotek to ich konik. Są też znakomitymi kabareciarzami, stand-uperami i komikami. Niestety, bywa, że nie znają umiaru... wówczas z pozoru niewinne żarty mogą wymknąć się spod kontroli i bawić tylko zabawnego mówcę.

Bliźnięta mają ogromne poczucie humoru, ale czasem przesadzają. Dlaczego?

Bliźnięta zazwyczaj mają w towarzystwie opinię wesołka. To szkolne urwisy, które płatają psikusy nauczycielom, ale i są główną atrakcją każdej imprezy. Opowiadają żarty, gawędzą ze wszystkimi, ale też czasem nie znają umiaru. Przyjaciele je uwielbiają, niestety zdarza się, że w sytuacjach, gdy trzeba zachować powagę, wolą traktować sprawy na luzie. Poza tym są dobroduszne i bardzo miłe.

fryzuryFryzury damskie 2022 dla 50-latki. Zdjęcia cięć, które odmładzają

Koziorożce z poczuciem humoru. W ten sposób pocieszają najbliższych

Koziorożce nie uchodzą za ''jajcarzy" i największe dusze towarzystwa, jednak mają poczucie humoru, które ma ogrom zwolenników. Korzystają z niego niezwykle rzadko, ale czasem wystarczy jedno zdanie, aby rozbawić towarzyszy do rozpuku. Ważą każde słowo, ale dzięki temu niemal nie ma ryzyka, że ich żarty kogoś urażą. Kiedy ich przyjaciele są smutni, szybko pocieszają ich małym żartem.

Więcej o: