Horoskop dzienny 5 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 sierpnia. Czy ten piątek będzie pełen niespodzianek? Nowa miłość, lepsza praca? Chcesz wiedzieć, co Cię czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop i poznaj przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany złapią dziś powłóczyste spojrzenie kogoś, kto bardzo chciałaby być bliżej. Zamiast analizować za i przeciw może warto spędzić razem trochę czasu i przekonać się, czy ta relacja zaspokoi wzajemne oczekiwania. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki zaliczą dziś twardy powrót do rzeczywistości, obowiązki będą na Was czekać od samego rana. Jednak obok jest ktoś, kto poda pomocną dłoń i do południa Byk upora się z najważniejszymi tematami. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś szukać dziury w całym, tymczasem wszystkie Wasze sprawy są w jak najlepszym porządku. Czas zapomnieć o dawnych problemach i odważnie ruszyć do przodu. 

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Rak

Raka czeka dziś ważna decyzja, być może trzeba będzie działać szybko z pewną dawką ryzyka. Gwiazdy radzą odłożyć dziś emocje na bok i działać schematycznie krok po kroku. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew zdobędzie dziś czyjeś zaufanie, w ten piątek możecie zyskać wiernego przyjaciela i towarzysza podróży przez życie. Taka relacja zdarza się niezwykle rzadko, dlatego miejcie dziś oczy i uszy szeroko otwarte. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś rozpamiętywać to, co było. Gwiazdy doskonale znają Wasze położenie i radzą dać sobie czas. Nie jest łatwo zamknąć niektóre drzwi, ale już niedługo uda Wam się zapomnieć i ruszyć odważnie w przyszłość. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi przeżywają aktualnie ciężkie chwile, pożegnania nigdy nie są proste. Ktoś chce otrzeć Wasze łzy i przekazać, że wszystko będzie dobrze. Już niedługo wszystko wróci do równowagi, a teraz na spokojnie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś szukać towarzystwa, szybko okaże się, że przyjaciele także mają ochotę na spontaniczne spotkanie. Wspólne chwile przy blasku księżyca przywołają wspomnienia, gdy wszystko było jeszcze proste. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec przejmie dziś dowodzenie nad sprawami domowymi, szybko uda Wam się zlokalizować problem i przedstawić rozwiązanie, które będzie prawdziwą ulgą dla wszystkich członków rodziny. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec zorganizuje dziś romantyczną randkę, Wasza druga połówka będzie zachwycona. Czeka Was bardzo romantyczny wieczór, pełen czułych spojrzeń i planów na wspólną przyszłość. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnika czeka dziś miłe spotkanie, które sprawi Wam wiele radości. Przy Waszym stole usiądzie dziś ktoś, kto zajmuje szczególne miejsce w sercu Wodnika. W wesołej atmosferze upłynie Wam kilka ładnych godzin. 

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś zaskoczone biegiem wydarzeń, nagle Wasze problemy przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Pierwszy raz Ryba może powiedzieć sobie, że jakoś to będzie i przestać się przejmować.

Więcej o: