Joanna Koroniewska zapytana, "czemu tak się brzydko starzeje". Odpowiedziała

Joanna Koroniewska po raz kolejny postanowiła poodpowiadać na pytania internautek oraz internautów na Instagramie. W jedno, które pojawiło się w okienku, aż trudno uwierzyć. Jak w ogóle można zadać komuś takie pytanie?! Aktorka z klasą odpowiedziała.
Zobacz wideo Jak mieszkają gwiazdy?

Joanna Koroniewska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 674 tys. osób, z którymi aktorka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Szczerość, naturalność, dystans, a także ogromne poczucie humoru Joanny Koroniewskiej sprawia, że grono jej internetowych fanek i fanów nieustannie rośnie. W sieci aktorka regularnie musi mierzyć się także z hejterami, którzy dają upust swoim frustracjom w postaci komentarzy, które absolutnie nie powinny mieć miejsca.

Ula Chincz zrezygnowała z picia alkoholu. Zdradziła powód. 'To tzw. francuski alkoholizm' Ula Chincz zrezygnowała z picia alkoholu. Zdradziła powód. "To tzw. francuski alkoholizm"

Joanna Koroniewska zapytana o starzenie się oraz radzenie sobie z hejtem. Co odpowiedziała?

Joanna Koroniewska postanowiła poodpowiadać na pytania internautek oraz internautów na Instagramie, udostępniając w relacji okienko do ich zadawania. Wśród zadanych pytań pojawiły się m.in. takie dotyczące snu i szczęścia. W okienku pojawiło się także pytanie, w które aż trudno uwierzyć.

Czemu tak się brzydko starzejesz?

- zapytała jedna z osób.

Mam 44 lata. Uważam, że moja fizyczność nie jest najważniejsza, więc niespecjalnie przeżywam widok kolejnych zmarszczek

- odpowiedziała aktorka.

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

David Beckham porównał stopy Victorii do... skorupiaka David Beckham porównał stopy Victorii do... skorupiaka. Fani przyznali mu rację

Z kolei inna osoba zapytała Joannę Koroniewską o to, jak radzi sobie z hejtem. - Czasem lepiej, czasem gorzej. Przygotowałam takie dwa wyjątkowe. "Polska wieś wyjechała do Hiszpanii. Żadna Hiszpanka mimo temperatur 30+ nie świeci swoim dup***em. Dlatego Hiszpanki, Francuzki i Włoszki są cenione za swoją klasę. A niektórym klasy niestety brak", "Czy to nie ta para hipokrytów, co podczas pandemii cowidowej prosiła o wsparcie? Nie no nie wydaj mi się" - czytamy na udostępnionej przez aktorkę relacji. 

Więcej o: