Daria Zawiałow zakochana. Jej wybranek to... Piotr Rubik! "Wow! A myślałem, że tylko przyjaciele"

Daria Zawiałow jakiś czas temu rozstała się z mężem, ale dopiero niedawno poinformowała o tym opinię publiczną. Teraz znów jest zakochana. Jej wybranek to znany muzyk. W sieci pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie.

Daria Zawiałow od wielu lat zdobywa listy przebojów swoimi hitami. Tylko w tym roku zdobyła kilka Fryderyków m.in. za ostatnią płytę "Wojny i noce", a już zapowiada, że przygotowuje się do pracy nad kolejną. Piosenkarka nagrała również kilka hitów z innymi artystami w tym np. Sanah czy Dawidem Podsiadło. Ponadto jej głos słyszymy także w utworze promującym Męskie Granie "I Ciebie też bardzo". Choć jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek w naszym kraju, to o życiu prywatnym mówi dość rzadko. Niespodzianką dla fanów była wiadomość, że Daria Zawiałow jest znów zakochana. 

Zobacz wideo Relacja z koncertu Męskie Granie w Warszawie

Daria Zawiałow znów zakochana. Jej wybranek to Piotr Rubik 

O problemach w małżeństwie Darii Zawiałow mówiło się od dłuższego czasu. Gwiazda jednak nie komentowała tego w żaden sposób, aż do momentu, gdy na jej Instagramie padło pytanie o jej życie uczuciowe. Wtedy przyznała, że rozstała się z mężem i jest singielką. 

Prawdopodobnie nikt nie spodziewał się, że już chwilę po tym dość osobistym wyznaniu, gwiazda podzieli się kolejnym. W jej social mediach pojawiło się zdjęcie, na którym całuje się ze swoim chłopakiem... Piotrem Rubikiem, a tak właściwie Piotrem "Rubensem" Rubikiem. Okazuje się, że jest on gitarzystą w zespole Zawiałow, a niedawno wydał także solową płytę. Na koncie ma też współpracę z innymi popularnymi artystami: Mrozem czy z Igorem Herbutem. 

Piotr Rubik przez dłuższy czas posługiwał się pseudonimem, bo nie chciał, by mylono go z innym artystą o tym samym imieniu i nazwisku. 

 

Znajomi z branży poruszeni związkiem muzyków. "A myślałem, że tylko przyjaciele"

Zdjęcie całujących zakochanych pojawiło się zarówno na Instagramowym profilu Darii Zawiałow jak i Piotra Rubika. Pod nim pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Wśród nich również te od znajomych z branży m.in. Ewy Farnej czy Ralpha Kamińskiego.

Oh! Niespodzianka dnia jak dla mnie. Szczęścia Wam i miłości! Osobiście doświadczam, że jak gitarzysta/ przyjaciel ha! To się dalej tylko dobrze dzieje. 

- skomentowała Ewa Farna. 

Wow! A myślałem, że tylko przyjaciele. 

- dodał Ralph Kamiński.

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: