Córka Cindy Crawford ma już 20 lat. Zdaniem wielu to kopia mamy z czasów młodości

Córka Cindy Crawford i Rande'ego Gerbera skończy w tym roku 21 lat. Już w wieku 10 lat wystąpiła w pierwszej kampanii reklamowej, a w 2017 roku zadebiutowała na wybiegu. Wiele osób widzi w niej znaną mamę, ikonę modelingu lat 90.
Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Cindy Crawford to amerykańska supermodelka i aktorka, która w latach 90. XX wieku była częścią "Wielkiej Szóstki" modelek, które do dziś uchodzą za ikony świata mody. Na swoim koncie ma liczne sesje zdjęciowe oraz kampanie reklamowe dla największych światowych marek. Wielokrotnie pojawiała się także na okładkach najlepszych magazynów i brała udział w pokazach mody takich projektantów, jak Dolce&Gabbana, Ralph Lauren, Calvin Klein, Versace, Michael Kors, Chanel czy Valentino. W 1993 i 2002 roku znalazła się w gronie 50 najpiękniejszych osób według magazyn People. Od 1998 roku Cindy Crawford jest w związku małżeńskim z przedsiębiorcą i byłym modelem Rande Gerberem, z którym ma dwójkę dzieci: syna Presleya Walkera i córkę Kaię.

 

Córka Cindy Crawford idzie w ślady mamy. Została modelką 2018 roku

Kaia Jordan Gerber urodziła się 3 września 2001 roku w Los Angeles. Mając 10 lat zaangażowana została do pierwszej kampanii reklamowej dla linii ubrań Young Versace. Pięć lat później - jako piętnastolatka - wystąpiła w filmie "Sister Cities", a jej kariera nabrała tempa.

 

Od 2015 roku wzięła udział w w sesjach zdjęciowych dla takich magazynów, jak "Vogue", "Teen Vogue", "Glamour", "Cosmopolitan" czy "Elle". W 2017 roku zadebiutowała na wybiegu, idąc w pokazie Calvina Kleina. Podczas 2018 Spring Fashion Week pojawiła się natomiast na wybiegach takich domów mody, jak Marc Jacobs, Burberry, Alexander Wang, Prada, Chanel, Fendi, Moschino i Versace. 

 

W październiku 2017 roku została nominowana do nagrody Modelki Roku, jednak wówczas tytuł zdobyła Adwoa Aboah. Długo nie trzeba było jednak czekać, gdyż już rok później, to Kaia Gerber została wybrana modelką roku. Myślicie, że Kaia powtórzy sukces mamy i stanie się ikoną modelingu? 

 
Więcej o: