Anna Lewandowska pokazała, jak robi "niezwykłe naleśniki". Fit przepis, którego składniki zaskakują

Anna Lewandowska wie, jak zaskoczyć pomysłami kulinarnymi. Na Instagramie opublikowała sposób wykonania i przepis na "nietypowe naleśniki", które jak pisze w opisie nagrania, "Klara uwielbia". Użyte składniki mogą zadziwić.

Każdemu z nas naleśniki kojarzą się z klasycznymi jasnymi plackami robionymi na mleku, białej mące i jajkach z dodatkiem białego cukru. Najczęściej jadamy je z nutellą lub dżemem. Anna Lewandowska złamała stereotyp nudnego kalorycznego naleśnika. Jej przepis zaskakuje.

Lewandowska pokazała, jak robi naleśniki. Nie są one jednak zwyczajne

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawił się ostatnio ciekawy filmik, na którym trenerka gotuje dla swojej córki. Przyrządzane są przez nią "nietypowe naleśniki" o które poprosiła sama Klara. Do sporządzenia ciasta potrzebujemy jedynie 5 składników. Jednak część z nich może nie być używana na co dzień podczas zwyczajnego gotowania. Co się w nich znalazło?

Zobacz wideo Lewandowska pokazała, jak robi naleśniki, które "Klara uwielbia". Nie są one jednak zwyczajne

Przepis na naleśniki Anny Lewandowskiej

W opisie nagrania Anna udostępniła dokładną listę składników, które użyła nie tylko do ciasta, ale także jako dodatek do nich. Oto one:

  1. 2 jajka
  2. Szklanka mąki bezglutenowej
  3. 1 szklanka wody
  4. 3 łyżki kakao
  5. 3 łyżki cukru kokosowego
  6. Masło ghee
  7. Truskawki
  8. Czekolada crunch
  9. Jogurt waniliowy
  10. Jogurt

Do sporządzenia ciasta Anna użyła pierwszych pięciu pozycji z listy. Zostały one przez nią zmiksowane na gładką masę za pomocą blendera. Następnie z tego samego naczynia wylewa ona porządną porcję masy na patelnie i smaży beztłuszczowo. Na nagraniu widzimy przygotowane w ten sposób dwa naleśniki przełożone wymienionymi w kolejnych podpunktach przepisu dodatkami.

Nietypowy przepis Lewandowskiej spodobał się fanom "Takie naleśniki są najpyszniejsze"

Pod udostępnionym przez Anne Lewandowska nagraniem możemy przeczytać wiele ciekawych i pozytywnych komentarzy na temat przepisu:

Takie naleśniki są najpyszniejsze
Ach te życzenia dzieci
Ja się Klarze nie dziwię! Kto z nas nie uwielbia naleśników?
O jeny. Aż zgłodniałam.
Więcej o: