Pamiętacie "Słoneczny Patrol"? Seksowna Roberta ma już 51 lat! Dziś byście jej nie poznali

Nicole Eggert przed laty zachwycała w "Słonecznym Patrolu". Jej wyrzeźbiona sylwetka w mocno wyciętym czerwonym stroju kąpielowym była uznawana wówczas za symbol seksu. Jak zmieniła się serialowa Roberta? W 2022 roku aktorka ma 51 lat.

Nicole Eggert w serialu "Słoneczny Patrol" wcieliła się w postać Roberty, a jej pełne serialowe "imię" brzmiało "Roberta „Summer" Quinn". Serial przyniósł ogromną popularność wielu aktorom i aktorkom, a oprócz Nicole, ikonami tej produkcji były takie gwiazdy jak Pamela Anderson, czy David Hasselhoff. Roberta epatowała wdziękiem i seksapilem. Dziś jest atrakcyjną 51-letnią mamą! Jak wygląda?

Zobacz wideo Nowe seriale na horyzoncie. W "Monarch" i "Magpie Murders" odkrywamy mroczne tajemnice [Popkultura odc. 103]

Nicole Eggert w "Słonecznym Patrolu". Jaka była jej bohaterka?

Serial opowiadał o przygodach grupy ratowników z Los Angeles. Mieli zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie, które okraszone były oczywiście romantycznymi historiami. Akcja działa się w słonecznym Malibu, a w późniejszym czasie przeniesiono ją na Hawaje. Nicole Eggert odegrała rolę Roberty perfekcyjnie. Bohaterka miała charakterystyczne jasne, blond włosy, znakomitą sylwetkę, opaleniznę i szeroki uśmiech. Budziła sympatię i bardzo duże zainteresowanie mężczyzn. 

 

Nicole Eggert w 2022 roku. Czym zajmuje się gwiazda "Słonecznego Patrolu" i jak wygląda?

Nicole Eggert bardzo się zmieniła. Dziś ma 51 lat i dwie córki. Na jej instagramowym profilu, na którym aktywnie się udziela, znajdziemy wiele zdjęć w towarzystwie radosnej rodziny. Wyglądają na bardzo szczęśliwych, a mama- na spełnioną. Pomimo tego, że po umięśnionej sylwetce nie ma już śladu, aktorka nadal zachwyca urodą. Chętnie sięga po modne kreacje, ale nie krępuje się też pokazywać w dresach, czy bermudach. Nie zmieniła koloru włosów i nadal ma serdeczny, szeroki uśmiech.

Warto przypomnieć, że "Słoneczny Patrol" nie był jedyną produkcją, w której zagrała. Aktorka regularnie pojawiała się w różnych filmach, m.in. "Hambone and Hillie", "Annihilator", "Omega Syndrome", "Zakazane tematy" (przed emisją "Słonecznego Patrolu"). Po emisji: "The Haunting of Morella", "Secrets", "Uleciało z wiatrem", "Agent zero zero", "Bartender", "Syberia", a jej ostatnia rola miała miejsce w filmie "Where's the Love?" z 2014 roku.

 
 
Więcej o: