Pokaż mi stopy, a powiem ci, kim jesteś. Specjalistka analizuje stopy najpopularniejszych sióstr na świecie

Jane Sheehan postanowiła przeanalizować stopy sióstr Kardashian. Jej zdaniem w ten sposób możemy sporo dowiedzieć się na temat ich osobowości.

Jane Sheehan od lat zajmuje się czytaniem ze stóp. Kobieta napisała nawet na ten temat kilka książek. Dowiadujemy się z nich między innymi, że gdy ludzie są nieszczęśliwi, kładą cały ciężar ciała na przedzie stóp, gdy chodzą. Dlatego też w tych rejonach stopy skóra będzie miała ciemniejszy odcień. 

 

Zdradza, co stopy mówią na temat sióstr Kardashian

Niedawno specjalistka na prośbę "The Sun" przeanalizowała stopy sióstr Kardashian. Oto najciekawsze wnioski, które pojawiły się w materiale. 

Kim Kardashian ma szerokie, krótkie palce u nóg. W rozmowie z "The Sun" Jane Sheehan zdradziła, że to  jej zdaniem oznacza, że celebrytka jest osobą bardzo praktyczną, przyziemną i pragmatyczną. Nie jest jednak kreatywna. 

Jedna z sióstr jest bardzo wrażliwa

Khole Kardashian zdaniem ekspertki jest wyjątkowo wrażliwa i skrupulatna. Wskazuje na to jej drugi paznokieć, który jest dosyć wąski. 

Natomiast stopy Kourtney Kardashian wskazują, że jest ona osobą bardzo pracowitą. Palec trzeci, gdy jest długi, oznacza ogromny zapał i determinację. Kourtney może zrobić w tym samym czasie znacznie więcej niż ktoś inny. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: