Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah na zdjęciach sprzed lat: "Na ostatnim jeszcze stare byłyście"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie post z okazji urodzin, które ostatnio obchodziła Omenaa Mensah. Pokazała także kilka ich wspólnych zdjęć sprzed lat. Bardzo się zmieniły? Fanki nie mają żadnych wątpliwości.
Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze wielu fanek i fanów, aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją aktualnie ponad 1,4 mln osób, z którymi gwiazda regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska w stroju kąpielowym za 1,4 tys. zł. "Patrzeć i podziwiać"

Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah na zdjęciach sprzed lat. Jak wtedy wyglądały? 

Małgorzata Rozenek-Majdan udostępniła ostatnio na swoim Instagramie post z okazji urodzin, które 26 lipca obchodziła Omenaa Mensah. Do życzeń dołączyła także kilka zdjęć zrobionych na przestrzeni ostatnich lat, od 2013 roku. - Dziś urodziny obchodzi cudowna kobieta, przyjaciółka, inspiracja. Przeżyłyśmy razem, tak wiele (ostatnie zdjęcie z 2013r to potwierdza) i zawsze mogłam na Nią liczyć. Życzę Ci @omenaamensah żebyś zawsze była tak szczęśliwa jak jesteś teraz, żeby Wasza miłość, ciągle była tak intensywna, żebyś nigdy nie przestawała robić tyle dobrego dla świata jak teraz robisz <3 masz ogromny dar łączenia i doceniania ludzi. Wszyscy Twoi przyjaciele mocno to doceniamy i szanujemy <3 cieszymy się, że możemy być częścią Twojego świata, kochamy Cię - napisała.

 

Doda pokazała się w bikini. Fani: 'Jak można tak wyglądać? To dzieło sztuki, a nie ciało' (zdjęcie ilustracyjne) Doda pokazała się w bikini. Fani: "Jak można tak wyglądać? To dzieło sztuki"

Na ostatnim zdjęciu jeszcze stare byłyście ;)

- napisała jedna z internautek.

Dokładnie to samo mówimy

- odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan. Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy. Wiele osób przyznało, że żona Radosława Majdana świetnie wyglądała w krótszej fryzurze:

Gosia pięknie wygląda w krótkich włosach
Pani Małgosiu pięknie pani wygląda na pierwszym zdjęciu. Te krótkie włosy do pani pasują
Pięknie wygląda Pani w krótkich włosach, jak dziewczynka
Bardzo ładnie Pani było w krótkich jaśniejszych włosach
Ale Pani super wyglądała w krótkich włosach
Ale Pani pięknie i z klasą wygląda w tych włosach na 1 zdjęciu i ten kolor, wow
Pani Małgosiu w tych krótkich włosach to był sztos 
Pani Małgosiu w tej fryzurze wygląda Pani jak milion dolarów 
Tyle komentarzy że pięknie w krótkich włosach musi Pani wrócić do tego

- czytamy.

Więcej o: