Ewa Minge pokazała twarz bez makijażu po alergii: "Pęka mi skóra, schodzi płatami"

Ewa Minge podzieliła się na Instagramie zdjęciem bez makijażu. Pokazała, jak wygląda jej twarz przez alergię oraz jej leczenie. - Wątroba nie przerabia leków - wyznała. - Post potrzebny, ale przykre jest to, że dziś musimy to tłumaczyć ludziom - komentują internauci.
Zobacz wideo Ewa Minge pokazała swoją rutynę pielęgnacyjną

Ewa Minge jest jedną z popularniejszych polskich projektantek mody. Ku uciesze swoich fanek i fanów, aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie do tej pory zgromadziła ponad 149 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia w postaci zdjęć oraz filmików.

Ewa Minge pokazała się bez makijażu: "Mieszanka alergii i konsekwencji jej leczenia"

Ostatnio Ewa Minge opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, do którego zapozowała bez makijażu. Postanowiła pokazać swoim obserwatorkom oraz obserwatorom, co alergia oraz leczenie zrobiły z jej twarzą. - Nie samym pięknem człowiek żyje... Mieszanka alergii i konsekwencji jej leczenia... wątroba nie przerabia leków. I gdybym musiała wyjść na jakiś event... nałożyć makijaż, zakamuflować i mamy monstrum gotowe. A przecież bywamy różni, różnie się czujemy, mamy lepsze i gorsze dni, a zobowiązania niestety nie wszystkie są możliwe do przełożenia. Po takim wstępnym stanie potężnego swędzenia, pieczenia, pęka mi skóra wokół oczu, schodzi płatami i nieziemsko boli... Bywa pięknie i bywa potwornie, ale nie jest to powód ani do wstydu, ani do hejtu. Człowiek jest ułomny, a piękno umowne. Ostatnio koleżanka alergia atakuje mnie częściej jak szczęście, dobrze, ze mam okres pracy w domu... A w okularach słonecznych... inna kobieta - napisała.

 

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy - w tym słów wsparcia - od internautek oraz internautów:

Post potrzebny, ale przykre jest to, że dziś musimy to tłumaczyć ludziom. A przecież każdy z nas zmaga się z podobnymi problemami. Mam wrażenie, że świat kreuje ludzi idealnych, a chorzy, starsi, grubsi, chudsi są niepotrzebni. Liczę na to, że zmieni się system wartości na świecie. Życzę dużo zdrowia
Dla mnie Pani wygląda przepięknie, naturalnie, cudnie
Dużo zdrowia. Z alergią czy bez, jest Pani piękna
To też pewnego rodzaju piękno
Boziu! Jak Pani pięknie wygląda bez makijażu mimo alergii, fajnie, świeżo i naturalnie!
Zdrówka, i tak jest Pani piękna wewnętrznie
Brawo za odwagę i zgadzam się w 100%
Wciąż piękna i to nie podlega dyskusji, a człowiek nie maszyna, ma prawo czuć się gorzej

- czytamy.

Więcej o: