Hit w Lidlu! Ten zestaw powinien się znaleźć w każdym domu. Podobne też w Ikei i Homla

W Lidlu pojawiły się świetne zestawy kuchenne, które na pewno znajdą zastosowanie w każdym domu. Podobne produkty w atrakcyjnych cenach możemy znaleźć również w sklepach Ikea i Homla.

Odpowiednia organizacja przedmiotów i produktów bardzo ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków w kuchni. Pośród wielu urządzeń i gadżetów dostępnych na rynku, uzupełnianie kuchennego wyposażenia warto rozpocząć od tych najprostszych. W sieci sklepów Lidl pojawiły się komplety pojemników do przechowywania żywności, które na pewno znajdą zastosowanie w każdym domu. Podobne produkty kupimy także w Ikei i Homla.

Praktyczne zestawy kuchenne w Lidlu. Bardzo atrakcyjne ceny 

Zestaw siedmiu pojemników do przechowywania żywności w sieci sklepów Lidl kosztuje obecnie 29,99 zł. Pojemniki idealnie sprawdzą się do przechowywania żywności, przez co znacznie możemy ograniczyć jej marnowanie. Produkty można ustawić jeden na drugim, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo miejsca w lodówce czy szafce kuchennej. Komplet jest dostępny w białym i szarym kolorze. 

pojemnikipojemniki screen lidl.pl

Ikea również sprzedaje pojemniki na żywność. Jeszcze taniej niż w Lidlu 

W Ikei także możemy kupić funkcjonalne pojemniki na żywność, za które zapłacimy jedynie 24,99 zł. W zestawie znajduje się aż 17 lekkich i przeźroczystych elementów, które znakomicie sprawdzą się do przechowywania żywności w lodówce lub zamrażarce. Produkt bez obaw można stosować w kuchence mikrofalowej i zmywarce, a przezroczysty kolor ułatwia znalezienie potrzebnych rzeczy. 

pojemnikipojemniki screen ikea.com

Zestaw pojemników na żywność w Homla. Piękne, tęczowe kolory 

W sieci sklepów Homla także dostaniemy praktyczny komplet pojemników na żywność w cenie 39,99 zł. Każdy z elementów posiada inny kolor, jednak po skompletowaniu całego zestawu naszym oczom ukazuje się piękna tęcza. Każdy z pojemników jest wykonany z solidnego tworzywa sztucznego, które szczelnie przechowa każdą żywność. 

pojemnikipojemniki screen homla.com.pl

Więcej o: