Monika Mrozowska pozuje topless na plaży. Fani: Najpiękniejsza aktorka w Polsce

Monika Mrozowska wybrała się na wakacje do Hiszpanii. Niedawno aktorka opublikowała zdjęcie, które zachwyciło jej fanów. - Zjawa, ale jaka piękna - możemy przeczytać w komentarzach pod postem.

Monika Mrozowska to polska aktorka znana przede wszystkim z roli Majki, w którą wcielała się w serialu "Rodzina zastępcza". Poza aktorstwem Mrozowska jest blogerką kulinarną i pisze książki o tematyce kulinarnej. Mrozowska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje 174 tys. osób.

Zobacz wideo Monika Mrozowska ćwiczy jogę podczas burzy:

Monika Mrozowska pozuje topless na plaży

Aktorka wybrała się na wakacje do Hiszpanii. Jak możemy wywnioskować z jej licznych relacji w mediach społecznościowych, aktywnie spędza urlop - często zażywa kąpieli morskich oraz praktykuje jogę na plaży. 

Niedawno Mrozowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z wakacyjnego wyjazdu, które zachwyciło jej fanów. Co ciekawe, zapozowała do niego prawie całkowicie nago pokryta błotem. - Zjawa - podpisała swoje zdjęcie. 

Fanka: Zjawa, ale jaka piękna

Obserwatorzy docenili jej naturalność. Oto komentarze, które pojawiły się pod postem na Instagramie. 

Zjawa, ale jaka piękna
Cały czas to samo świetne ciało. Najpiękniejsza aktorka w Polsce
Nagość to naturalność. Uwielbiam panią, tak trzymać

- czytamy pod postem. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: