Nie żyje Jacek Ochman - ojciec córki Sylwii Bomby. Podano prawdopodobną przyczynę śmierci

Jacek Ochman, były partner Sylwii Bomby i ojciec jej dziecka, nie żyje. Mężczyzna miał przedawkować alkohol.
Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza patent na długi lot

Jacek Ochman przez wiele lat był partnerem Sylwii Bomby. Ich związek zakończył się jednak w 2021 roku. Jak poinformował portal Pudelek.pl, mężczyzna zmarł we wtorek 26 lipca w godzinach popołudniowych. Od jakiegoś czasu 49-latek zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. 

Walczył z alkoholizmem od wielu lat. W trakcie trwania związku Sylwia wielokrotnie próbowała go wyciągać z nałogu. Wysyłała go na odwyki. Niestety od trzech miesięcy Jacek nie miał już żadnego kontaktu z córką

- podało źródło portalu. 

Sylwia Bomba: Walczyłam o tę miłość do końca

Sylwia Bomba i Jacek Ochman byli parą przez kilka lat. Owocem tej relacji jest córka Antosia. W lipcu ubiegłego roku gwiazda programów telewizyjnych poinformowała o rozstaniu z partnerem. Zaznaczyła jednak, że nie chce poruszać tego temu z szacunku dla Ochmana i ich córki.

W rozmowie z "Party" otworzyła się jednak i wyznała, co ją skłoniło do podjęcia takiej decyzji. Przyznała, że walczyła o miłość, jednak między nimi pojawiły się problemy, których nie byli w stanie zażegnać. Teraz rozpoczyna nowy etap w życiu. Wyprowadziła się od partnera i wynajęła własne mieszkanie, w którym przebywa z córką. 

Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa. […] Teraz chcę zamknąć przeszłość i zacząć nowy etap. Wierzę, że jeszcze będę szczęśliwa

- powiedziała.

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: